1395/2/20 |
15:00 |
شناسه خبر: 31070

سفرنامه زیارت جانبازان به عتبات عالیات در ویژه برنامه « از آسمان»

«از آسمان» به مناسبت اعیاد شعبانیه، سه ویژه برنامه را تدارک دیده که به سفر کاروان شهدای زنده به عتبات عالیات اختصاص دارد. این سه ویژه برنامه سعی دارد، گوشه‌ای از حال و هوای جانبازان در این سفر معنوی

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این ویژه برنامه در دوشنبه 20 اردیبهشت و مقارن با شب ولادت امام حسین (ع) به زیارت جانبازان از حرم سیدالشهدا (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، بین الحرمین و تل زینبیه اختصاص دارد.

از آسمان سه شنبه 21 اردیبهشت و در شب میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) با جانباز 70 درصد، آقای صیادی همراه می شود. این همراهی، گفتگو با خانواده این جانباز گرانقدر، حال و هوای عاشقانه ایشان و خانواده وی در مشرف شدن به کربلا و حضورشان در بین الحرمین را شامل می شود که توسط دوربین برنامه «از آسمان» ثبت و ضبط شده ا و به روی آنتن می رود.

همچنین از آسمان در شب سوم و مصادف با ولادت حضرت امام زین العابدین (ع) برنامه ای ویژه زیارت جانبازان از مسجد کوفه، مسجد سهله و نجف اشرف تدارک دیده است.

در این سفر جانبازان قطع نخاعی گردن، قطع نخاعی کمر، جانبازان بصیر و قطع عضوی‌ها به همراه خانواده‌ها به زیارت نجف، کربلا و کاظمین مشرف شدند. این جانبازان درس‌خوانده‌های عاشورا هستند که در روزهای دفاع با همه وجود برای اقامه عدل و مقابله با ظلم به میدان رفتند و این برنامه نیز وظیفه خود می‌داند که تا حد ممکن یاد و خاطره رشادت‌های این عزیزان را در فضای جامعه منعکس نماید.

خاطرنشان می‌شود این ویژه برنامه کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو به تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد که در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه همزمان با میلاد امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) ساعت 19:30 از شبکه دو سیما به روی آنتن خواهد رفت.

ارسال نظر
captcha