1395/6/9 |
09:38 |
شناسه خبر: 31447

خبرگزاری فارس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امشب مهمان «رو به راه» می‌شود

«علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امشب مهمان برنامه «رو به راه» می‌شود تا از اقدامات دولت در حوزه آسیب‌های اجتماعی سخن بگوید.

به گزارش خبرگزاری فارس، «رو‌به‌راه» که این هفته «آسیب های اجتماعی و اقدامات دولت در پیشگیری از آن» را محور موضوع اصلی گفت‌وگو قرار داده است بنا دارد این هفته با مهمانان خود در این رابطه صحبت کند.

شب گذشته نیز سلمان خدادادی، رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مهمان رو به راه بود که مباحث بسیار چالشی و مهمی را مطرح کرد.

«رو‌به‌راه»، در هفته گذشته نیز به سلامت پرداخت که در رابطه آن با مهمانان مختلفی از جمله مرضیه وحید دستجردی،علی اکبر ولایتی و... به گفت‌وگو پرداخت.

«رو‌به‌راه» برنامه‌ای با مضمون اجتماعی که پخش سری اول آن از اردیبهشت ماه آغاز شد و در ماه مبارک رمضان نیز هر شب قبل از اذان مغرب روی آنتن می رفت و از ۲ مردادماه سری جدید آن در حال پخش است.

این برنامه زنده در این فصل همانند گذشته به موضوعات و معضلات اجتماعی می پردازد و موضوع مبتلابه جامعه را با حضور چهره های مردمی، افراد شاخص، مسئولان و کارشناسان از جنبه ها و زوایای مختلف مورد بررسی قرار می دهد.

این برنامه کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما است که به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران و با اجرای مژده لواسانی از شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از اخبار ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو می رود.

مجتبی فرجی، اشکان حاجی عبدالهی، محمد باریکانی ،حمید سعادتپور، محسن سهرابی از دیگر عوامل این برنامه هستند.

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی