1395/7/4 |
14:58 |
شناسه خبر: 31525

بررسی راه های پیشگیری از چاقی کودکان در برنامه «عصر خانواده»

«عصر خانواده» یکشنبه 4 مهرماه به سراغ موضوع اضافه وزن مفرط در کودکان رفته و با حضور کارشناسان نگاهی دقیق تر به راه های پیشگیری و خطرات این عارضه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «عصر خانواده» با حضور گیتی خامنه؛ مجری برنامه، اسماء عاقبتی؛ روانشناس کودک و نوجوان و سمیه محمدی؛ مشاور تغذیه و رژیم درمانی، اضافه وزن و چاقی در کودکان را به عنوان یکی از مشکلات بهداشتی - تغذیه‌ای در حال رشد در جهان مورد بررسی قرار خواهند داد. 
همچنین محیا ربیعی؛ کارشناس آشپزی برنامه نیز به آموزش  پیتاپیتزای تابه ای برای مخاطبان این برنامه خواهد پرداخت.
گفتنی است طبق یافته های کارشناسان در عصر فعلی کم رنگ شدن  و یا حذف نقش خانواده در پاره ای از جوامع  موجب آسیب به افراد و در نتیجه جامعه می شود، برنامه «عصر خانواده» با رویکرد بازخوانی سبک زندگی ایرانی- اسلامی به صورت تخصصی و با نگاهی خانواده محور به موضوعات پرداخته و لذت حضور در کانون خانواده و ارائه راهکارها و ایده‌های مناسب برای طرح الگوی خانواده مطلوب ایرانی ـ اسلامی را در دستور کار دارد.  
«عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و سحر رضوی و اجرای گیتی خامنه، سونیا پوریامین و محمود رضا قدیریان که با موضوعات و بخش های متنوعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت30 :18 از شبکه دو سیما پخش می شود.
لینک کانال تلگرام در صفحه جزئیات خبر
ارسال نظر
captcha