1395/7/5 |
14:56 |
شناسه خبر: 31541

خبرگزاری فارس: خودسیانی: «مرز خوشبختی» مهرماه کلید می‌خورد/ قصه‌ای برای نوروز شبکه دو

نویسنده سریال «مرز خوشبختی» گفت: داستان این سریال در نوروز اتفاق می‌افتد به طوریکه قصه دو روز قبل از عید نوروز آغاز می‌شود و تا ۱۳ فروردین ادامه دارد. قطعا اگر مناسبتی مثل نوروز...

نویسنده سریال «مرز خوشبختی» گفت: داستان این سریال در نوروز اتفاق می‌افتد به طوریکه قصه دو روز قبل از عید نوروز آغاز می‌شود و تا ۱۳ فروردین ادامه دارد. قطعا اگر مناسبتی مثل نوروز نبود، قصه ما نیز شکل نمی‌گرفت.

«علی خودسیانی» نویسنده سریال «مرز خوشبختی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: مدتی است مشغول نگارش این سریال هستم و در حال حاضر قسمت 6 را به پایان رساندم.

وی ادامه داد: «مرز خوشبختی» سریالی کمدی نیست، اما فضایی شاد دارد. قصه بین چهار جوان اتفاق می‌افتد و مسائل موجود بین آنها از جمله دغدغه‌هایشان (اشتغال، بیکاری، مهاجرت و ...) را بررسی می‌کند.

این نویسنده درباره زمان کلید خوردن «مرز خوشبختی» بیان داشت: به این دلیل که قصه این سریال می‌بایست در زمانی تصویربرداری شود که احتیاج به سبزی گل و گیاه داریم،‌ قطعا تا اواسط مهرماه کلید خواهد خورد. لوکیشن‌هایمان نیز تهران، میمه، محلات و حوالی این سه شهر هستند.

خودسیانی همچنین گفت: داستان این سریال در نوروز اتفاق می‌افتد به طوریکه قصه دو روز قبل از عید نوروز آغاز می‌شود و تا 13 فروردین ادامه دارد. قطعا اگر مناسبتی مثل نوروز نباشد، قصه ما نیز شکل نمی‌گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر حسین سهیلی زاده به همراه مهران رسام در حال انتخاب بازیگر هستند.

به گزارش فارس، سریال «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران رسام قرار است در نوروز 96 از شبکه دو سیما بروی آنتن رود.

 

ارسال نظر
captcha