1395/8/18 |
17:00 |
شناسه خبر: 41614

توصیه هایی برای مدیریت صحیح هزینه ها در برنامه «عصر خانواده»

برنامه «عصر خانواده» سه شنبه 18 آبان ماه با حضور ابراهیم رزاقی به بررسی مدیریت صحیح هزینه ها در خانواده می پردازد و چهارشنبه 19 آبان ماه موضوع فرهنگ عمومی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در برنامه سه شنبه 18 آبان روش های کاهش هزینه ها و ایجاد تناسب در دخل و خرج خانواده  با حضور مهمان برنامه بررسی خواهد شد. همچنین در کنار بخش آشپزی کارگاه آموزش هنرهای دستی به آموزش ساخت وسایلی می پردازد که می تواند از هزینه هایی مثل خرید جعبه هدیه، پاکت پول، کادو پیچی با پارچه و ... در خانواده ها بکاهد.

همچنین «عصر خانواده» چهارشنبه 19 آبان ماه با موضوع فرهنگ عمومی به کمپین های مجازی می پردازد. این برنامه میزبان یک زوج جوان خوش فکر است که به جای کارت عروسی، با گلدان‌های کوچک «نهال مهر» مهمانان شان را به مراسم آغاز زندگی مشترکشان دعوت کرده اند.

راهنمای گردشگری سفر به قزوین، بسته پیشنهادی برای آخر هفته، آموزش یک میان وعده و بخش «چی بپوشیم» با حضور امیر راد؛ طراح لباس از دیگر بخش های این برنامه است.

گفتنی است «عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و سحر رضوی و با اجرای گیتی خامنه، سونیا پوریامین و محمود رضا قدیریان که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:15 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

 

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی