1395/8/22 |
15:00 |
شناسه خبر: 41629

بررسی رفتارهای صحیح تغذیه ای در کودکان و سلامت قلب در برنامه «عصر خانواده»

برنامه عصر خانواده شنبه 22 آبان ماه تغذیه سالم در کودکان و یکشنبه 23 آبان موضوع سلامت قلب را محور اصلی خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، نسرین جعفری کادیجانی؛ دکترای روانشناسی تربیتی در اولین روز هفته مهمان این برنامه است تا در خصوص ویژگی های تغذیه سالم در کودکان و جلوگیری از رفتارهای نادرست تغذیه ای با مجری برنامه به گفت و گو بنشیند.
در این برنامه حامد توسلی به عنوان کارشناس آشپزی حاضر است تا با آموزش طرز تهیه کالباس خانگی بینندگان برنامه را همراهی کند و الهام دارابی به قصه گویی برای کودکان خواهد پرداخت.
همچنین «عصر خانواده» یکشنبه 23 آبان موضوع سلامت قلب را با حضور کارشناسان مختلف پی می گیرد. مریم احمدی؛ متخصص قلب و عروق، غلامرضا کرد افشاری؛ متخصص طب سنتی و نیره اسماعیل کابلی؛ متخصص تغذیه از جمله مهمانان این برنامه هستند.
گفتنی است برنامه «عصر خانواده» با رویکرد بهبود و اصلاح سبک زندگی به صورت تخصصی به موضوعات خانواده محور پرداخته و لذت حضور در کانون خانواده و ارائه راهکارها و ایده‌های مناسب برای طرح الگوی خانواده مطلوب ایرانی ـ اسلامی را در دستور کار دارد.
«عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و سحر رضوی و اجرای گیتی خامنه، سونیا پوریامین و محمود رضا قدیریان که با موضوعات و بخش های متنوعی به صورت ثابت از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۱۵ در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار دارد.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی