1395/8/26 |
16:00 |
شناسه خبر: 41642

جلوه هایی از زندگی شهید مدافع حرم "محمد رضا دهقان امیری" در برنامه «از آسمان»

برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه 28 آبان ماه ساعت 16:45 از شبکه دو سیما پخش می شود به سراغ روایت جلوه هایی از زندگی شهید مدافع حرم «محمد رضا دهقان امیری» رفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «از آسمان» در ادامۀ مسیر زنده نگه داشتن یاد و راه شهدای مدافع حرم، این بار به سراغ شهیدی طلبه و بسیجی رفته تا ضمن همراهی با نگاه مادر این شهید بزرگوار که خواهر شهیدان طوسی از شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس نیز به شمار می رود، گوشه هایی از حال و هوای بسیجی و عاشقانۀ او را به تصویر بکشد.
این رزمندۀ پرشور و خوشدلِ میدان دفاع از اسلام سال 1374 متولد شد و در تاریخ 21 آبان ماه در حومه شهر حلب به شهادت رسید. در این برنامه علاوه بر مادر با سایر اعضای خانواده و همچنین آیت ا... امامی کاشانی از اساتید مدرسه شهید مطهری پیرامون سیرۀ رفتاری و اخلاقی شهید دهقان امیری گفت و گو شده است.
«از آسمان» کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد و جمعه هر هفته ساعت 16:45 از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha