1395/9/9 |
16:19 |
شناسه خبر: 41690

روایتی از رزم عاشقانه شهید مدافع حریم اسلام «علی امرایی» در برنامه «از آسمان»

دوربین از آسمان این هفته به سراغ زندگی و رزمندگی شهید «علی امرایی» رفته است و تلاش دارد در گفت و گو با خانواده و همرزمان ایشان به روایت جلوه هایی از روحیه اسلامی و انقلابی این شهید مدافع حرم بپردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، شهید علی امرایی متولد 1364 بود که در دوم تیرماه سال 94 در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در کشور سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد. او برای تحقق فرهنگ اسلامی و ارزشی در مساجد و هیات ها به عزاداری‌ و مرثیه خوانی برای اهل بیت (ع) می پرداخت و بارها از سوی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سوریه اعزام شده بود. 
از دیگر ویژگی های این شهید بزرگوار رسیدگی و حمایت از خانواده های بی سرپرست بود به گونه ای که می توان او را در زمره جوان ترین حامیان ایتام برشمرد.
پیکر مطهر شهید علی امرایی چهارم تیرماه پس از تشییع در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در قطعه 26 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.
«از آسمان» کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد جمعه هر هفته ساعت 16:45 از شبکه دو سیما پخش می شود.
گالری
ارسال نظر
captcha