1395/12/4 |
17:13 |
شناسه خبر: 41880

بازیگران «معمای شاه» مهمان «لیمو ترش» می شوند

شکر خدا گودرزی و امیر مهدی کیا بازیگران سریال «معمای شاه» که به ترتیب در نقش «امام خمینی (ره)» و «محمدرضا پهلوی» به ایفای نقش در این سریال پرداخته بودند در این قسمت از مهمانی خودمانی «لیموترش»...شکر خدا گودرزی و امیر مهدی کیا بازیگران سریال «معمای شاه» که به ترتیب در نقش «امام خمینی (ره)» و «محمدرضا پهلوی» به ایفای نقش در این سریال پرداخته بودند در این قسمت از مهمانی خودمانی «لیموترش» که جمعه 6 اسفند ماه ساعت 23:00 به روی آنتن می رود، حضور خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «لیمو ترش» افزون بر مهمانان یاد شده میزبان دکتر حاج علیزاده است تا با توجه به موضوع برنامه، پیرامون اقتصاد مقاومتی به ارائه نکاتی مفید بپردازد.
این برنامه با اجرای میرطاهر مظلومی و رضا رفیع دارای ساختاری ترکیبی است و از بخش های متنوعی تشکیل شده است. در بخش نمایشی، موضوع برنامه به مخاطب معرفی می شود و این گونه فتح باب گفت و گوها با میزبانی مجریان برنامه از مهمانان صورت می پذیرد.
چهره های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در کنار هنرمندانی از عرصه های بازیگری، خوانندگی، ورزشکاران و ... در قالب جمعی دوستانه مهمان این برنامه خواهند بود.
گفتنی است «لیموترش» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی فرهاد فخربخش جمعه ها ساعت 23:00 از این شبکه پخش می شود.

لینک کانال تلگرام در صفحه جزئیات خبر
ارسال نظر
captcha