1395/12/19 |
13:01 |
شناسه خبر: 41919

«با دعوت بدون کارت»؛ همسفر با اردوهای جهادی راهیان نور

برنامه «با دعوت؛ بدون کارت» با هدف انعکاس و تصویر تحولات درونی کسانی که گمشده خویش را در سفر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس تحت عنوان «راهیان نور» یافته اند؛ از پنجشنبه 19 اسفند...برنامه «با دعوت؛ بدون کارت» با هدف انعکاس و تصویر تحولات درونی کسانی که گمشده خویش را در سفر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس تحت عنوان «راهیان نور» یافته اند؛ از پنجشنبه 19 اسفند از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، همسفر شدن با کاروان راهیان نور همراه با تحول است؛ تحولی شگرف و عمیق که تنها کسانی که دل به راه جاده ها و عمق مفاهیم داده اند می توانند آن را حس کنند. از این رو کسانی که راه این بازگشت به خویشتن خویش را پیموده اند در قاب دوربین «با دعوت بدون کارت» تصویر می شوند.
گفتنی است چهار قسمت ابتدایی این مستند به یافتن پاسخ چگونگی و چرایی این تحول، در دانشگاه ها سپری می شود و سپس همراه با اردوهای دانشجویی راهی مناطق عملیاتی می شود؛ جایی که مقصد سفریست به سوی نور همراه با کاروان راهیان نور.
این برنامه کاریست از گروه خانواده با مشارکت گروه تلویزیونی بسیج رسانه ملی و تهیه کنندگی و کارگردانی هاشم تفکری بافقی که از پنجشنبه نوزدهم تا سه شنبه 24 اسفند ماه بعد از گفت و گوی خبری از شبکه دو سیما پخش خواهد شد

لینک کانال تلگرام در صفحه جزئیات خبر
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط