1396/1/30 |
16:56 |
شناسه خبر: 41946

همراه با شبکه دو سیما در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

شبکه دو سیما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 96 با برنامه های مختلفی چون «برگ سرنوشت»، مجله تلویزیونی «29 اردیبهشت»، «ماندگار»، «مسابقه 5+12» و میان برنامه های مختلف؛ اطلاع رسانی ویژه ای در...

 
شبکه دو سیما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 96 با برنامه های مختلفی چون «برگ سرنوشت»، مجله تلویزیونی «29 اردیبهشت»، «ماندگار»، «مسابقه 5+12» و میان برنامه های مختلف؛ اطلاع رسانی ویژه ای در خصوص این رویداد مهم و سرنوشت ساز خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه ترکیبی «برگ سرنوشت» انتخابات را با محوریت سواد رسانه ای و فضای مجازی مورد توجه قرار داده است. این برنامه با بهره جستن از کارشناسان برجسته علوم ارتباطات و فضای مجازی به مباحث گوناگونی در حوزه سواد رسانه ای چون مغالطه، شایعه در فضای مجازی و ... می پردازد.
«برگ سرنوشت» افزون بر بخش گفت و گو با کارشناسان، پخش انیمیشن های نام آشنای گروه «دیرین دیرین» را متناسب با موضوع برنامه برای مخاطبان خود تدارک دیده است. این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر یوسفی و اجرای فرید محمدی که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 21:00 از شبکه دو سیما پخش می شود.
مجله تلویزیونی «29 اردیبهشت» که هر قسمت از آن در رابطه با یکی از وظایف و مسئولیت های رئیس جمهور منطبق با قانون اساسی کشور است در گروه سیاسی شبکه دو تهیه شده. ارائه شاخص های لازم به جامعه برای انتظارات منطقی و معقول از رئیس جمهور آینده یکی از اهداف «29 اردیبهشت» می باشد. همچنین این برنامه واجد بخش هایی چون گفت و گوهای کارشناسی، گزارش مردمی، پخش مستند و اینفوگرافیست. 
مجله تلویزیونی «29 اردیبهشت» به تهیه کنندگی محمود عرفانی یکشنبه و سه شنبه ساعت 21:00 پخش می شود و تکرار آن 30 دقیقه بامداد همان روز خواهد بود.
برنامه «ماندگار» با هدف دعوت مردم به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 96 از شبکه دو سیما پخش می شود. این برنامه که ساختاری گرافیکی دارد با موضوعات مختلفی مرتبط با انتخابات تدارک دیده شده. از جمله محورهای این برنامه می توان به دستاوردهای کشور در علوم و فنون، تولیدات ساخت داخل، وحدت اقوام و ... اشاره کرد.
این برنامه کاریست از گروه سیاسی شبکه دو به تهیه کنندگی احمد کیانی که هر روز هفته به روی آنتن می رود.
«مسابقه 5+12 » با هدف آموزش قوانین و مقررات انتخابات و پاسخ به شبهات انتخاباتی نیز یکی دیگر از تدارک های ویژه شبکه دو به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری 96 خواهد بود.
این مسابقه با ساختاری گرافیکی به تهیه کنندگی زهرا فرخی راد در گروه سیاسی شبکه دو سیما تهیه شده است.  
همچنین "تیزر انتخاب" با محوریت تشویق و ترغیب مردم و جوانان برای حضور پرشور و میلیونی در انتخابات و مشارکت اجتماعی شهروندان در تعیین سرنوشت سیاسی کشور از جمله دیگر تدارک های ویژه این شبکه است که در ایام منتهی به انتخابات ریاست جمهوری 96 تقدیم بینندگان این شبکه خواهد شد.
لینک کانال تلگرام در صفحه جزئیات خبر
ارسال نظر
captcha