1396/2/17 |
18:00 |
شناسه خبر: 41979

جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) در شبکه دو

شبکه دو سیما به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ویژه برنامه هایی را برای مخاطبان این شبکه تهیه و تدارک دیده که طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 17 و 18 اردیبهشت ماه تقدیم علاقمندان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، ویژه برنامه «اردیبهشتی» همزمان با جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) امشب بعد از گفت و گوی ویژه خبری در بخش هایی متنوع و شاد روانه آنتن خواهد شد. «اردیبهشتی» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی جواد فرید زاده که میزبان مهمانان مختلفی خواهد بود.
این برنامه می کوشد در بخش های مختلف با دعوت از مدافعین حرمی که به مقام جانبازی نائل شده اند، نخبگان جوان و حضور خوانندگان و هنرمندان مختلف لحظاتی ناب را برای بینندگان این ویژه برنامه رقم زند.
همچنین ویژه برنامه «کوی محبت» نیز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه بعد از گفتگوی ویژه خبری به صورت مستقیم از امامزاده جعفر بن موسی الکاظم (ع) پیشوای ورامین پخش می شود. کارشناس مذهبی این برنامه سید عباس موسوی مطلق است که پیرامون سیره زندگی حضرت علی اکبر (ع) از ولادت تا شهادت با سید مصطفی موسوی تهیه کننده و مجری این برنامه به گفت و گو می پردازد.
گفتنی است این برنامه در بخش هایی با مدیحه سرایی؛ «حیدر خمسه» حال و هوایی معنوی را برای بینندگان و علاقمندان اهل بیت عصمت و طهارت رقم خواهد زد.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی