1396/2/20 |
12:52 |
شناسه خبر: 41985

باشگاه خبرنگاران جوان: علی‌اکبر کریمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ سوژه‌های جدید با بازخورهای مردمی به وجود می‌آید

تهیه‌کننده «عصر خانواده» می‌گوید: هدف اصلی ما حل مسائل جدی مردم است.

علی‌اکبر کریمی تهیه‌کننده «عصر خانواده» در مورد تازه‌ترین فعالیت خود در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ساخت برنامه «عصر خانواده» از شهریور سال 95 شروع شده و همه ما سعی کردیم تا موضوعاتی مثل بحث سلامت، بهداشت، تربیت فرزندان، روابط زوجین، کارآفرینی و ... را که دغدغه خانواده‌های ایرانی بوده را انتخاب کنیم و در مورد آنها راهکار ارائه دهیم.
 
وی ادامه داد: من بعد از تجربه تهیه‌کنندگی، به مدت چهار سال در برنامه «سیمای خانواده» و با سپری کردن فصل‌ها و موضوعات مختلف خانوادگی با تجربه بسیار خوبی وارد برنامه «عصر خانواده» شدم و هدف اصلی همه ما در این برنامه صرفا داشتن یک برنامه زنده نیست بلکه حل مسائل جدی مردم است. همچنین، تصمیم گرفتیم تا تفاوتی را در آن ایجاد کنیم و آن حضور والدین و فرزندان در استودیو بود.
 
این تهیه‌کننده تصریح کرد: نمی‌دانم برنامه «عصر خانواده» در دوره قبل تا چه حد برای مردم رضایت‌بخش بوده اما این موضوع را مطمئنم که همه دوستان و همکاران من در زمینه ساخت برنامه خانواده، سعی بر این دارند تا راه‌های چگونگی جذب بیننده را پیدا کنند به طوری که مردم در زندگی از آن موارد بهره ببرند.
 
کریمی بیان کرد: ما در برنامه «عصر خانواده» اتاق فکر داریم و اغلب موضوعات را از آنها کمک می‌گیریم. و همیشه به سردبیر تأکید می‌کنم، کارشناسانی را که روزانه با مراجعین و موضوعات مختلف روز، برخورد دارند انتخاب کنند.
 
کریمی با اشاره به بازخورد برنامه «عصر خانواده» گفت: بازخوردهای مردمی نسبت به برنامه موجب می‌شود تا سوژه‌های جدیدی را پیدا کنیم و آن چیزی که نیاز آنها و مطابق با عرف جامعه بوده را بسازیم.
 
این تهیه‌کننده در پاسخ به اینکه تقابل کاری شما با عوامل «عصر خانواده» به چه صورت است، اظهار داشت: موج بسیار آرامی در تیم ما حاکم بوده و هر یک از اعضا وظایف خود را به درستی شناخته و با دقت آن را انجام می‌دهند. من از همکاری با همه آنها بسیار خوشحال هستم.
 
کریمی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مواردی که موجب موفقیت یک برنامه می‌شود، چگونگی برقراری ارتباط تهیه‌کننده با عوامل مجموعه بوده به طوری که تأثیر مستقیمی در خروجی آن دارد. به نظر من، تهیه‌کننده‌ای موفق عمل می‌کند که تعادل را در روابط با اعضا حفظ کند و با آنها همفکری داشته باشد در این صورت تأثیر آن برنامه بر روی آنتن نمایان خواهد شد.
 
لینک کانال تلگرام در صفحه جزئیات خبر
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط