1396/2/20 |
15:44 |
شناسه خبر: 41987

تدارک گسترده شبکه دو به مناسبت عید نیمه شعبان

همزمان با سالروز خجسته میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) و برپایی جشن های نیمه شعبان در سراسر کشور، شبکه دو سیما نیز با تدارک ویژه برنامه هایی متعدد، میلاد منجی عالم بشریت را جشن می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ ویژه برنامه «اردیبهشتی» به مناسبت جشن ولادت قائم آل محمد (عج) با حضور کارشناسان و هنرمندان مختلف پنجشنبه ساعت 23:30 و جمعه ساعت 11:30 و 13:15 از شبکه دو سیما پخش می شود. مولودی خوانی حاج محمود کریمی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در این ایام است که پنجشنبه و جمعه ساعت 20:00، 22:15 و 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
جشن میلاد «ماه شب چهارده» در شبکه دو
همچنین جشن مردمی «ماه شب چهارده» با اجرای شهرام شکیبا و محسن قره شیخلو و با حضور گسترده مردم جمعه ساعت 21:30 تقدیم مخاطبان شبکه دو سیما می شود.
این برنامه که می کوشد با تدارک آیتم‌های ویژه و شاد لحظه‌هایی به یادماندنی را برای خانواده‌های ایرانی رقم بزند، علاوه بر مولودی خوانی حمید قربانی میزبان هنرمندانی چون صابر خراسانی (شاعر)، امیر حسین آرمان (بازیگر سینما و تلویزیون) و میثم ابراهیمی (خواننده) و ... خواهد بود.
این برنامه ترکیبی در بخش های دیگر خود گفت و گو با خدیجه نیزاری؛ خیّر مدرسه ساز و صفا صفایی حافظ کل قرآن کریم را برای مخاطبان خود آماده پخش کرده که در کنار هنرآفرینی گروه نی و دف شورآفرینان، اجرای مسابقه و نماهنگ های ویژه عید نیمه شعبان تقدیم بینندگان خواهد شد.
تدارک ویژه «کوی محبت» از سامرا
پخش مستقیم برنامه «کوی محبت» از سامرا با حضور حجت الاسلام محسن کازرونی با محوریت پرداختن به فرهنگ انتظار، مهدویت و جشن مولود نیمه شعبان از دیگر برنامه های تولید شده ویژه این روز مبارک است که پنجشنبه 19:30 و 21:00 و جمعه ساعت 12:00 روانه آنتن می شود.
همچنین در کنار سایر ویژه برنامه های در نظر گرفته شده در این ایام خجسته، «محله گل و بلبل» پنجشنبه و جمعه ساعت 18:30، «یه گله جا» جمعه ساعت9:30 ، «با ما بیا» پنجشنبه و جمعه ساعت 14:00 و «مسابقه محله» پنجشنبه و جمعه ساعت 14:45 نیز با رویکردی شاد و متناسب با این ایام از شبکه دو سیما پخش می شود.
افزون بر این انیمیشن های «راون؛ ناقلای کوچک» و «ریو» به ترتیب پنجشنبه و جمعه ساعت 8:00 و فیلم های سینمایی «مجرد 40 ساله» و «سلام نابغه» جمعه ساعت 17:30 و 23:30 از دیگر تدارک های شبکه دو سیما در جشن میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) خواهد بود که در زمان های یاد شده از این شبکه روانه آنتن می شود.

ارسال نظر
captcha