1396/3/3 |
19:10 |
شناسه خبر: 41996

سینمایی"آرزو و تلاش (خرسهای مهربان)"

پنجشنبه 1396/03/04 ساعت: 8:05

خلاصه فیلم:

سر به خرس مهربانی است که با کمک ستاره ای که از بچگی با هم دوست هستند ، هر آرزویی را برآورده می کند ، اما به خاطر درست آرزو نکردن، همیشه خود و بقیه خرسها ی مهربان را به درد سر می اندازد. برای همین هم خرسهای مهربون از او می خواهند که دست از آرزو کردن برداشته و به کار و تلاش بپردازد. اما سر به هوا به جای توجه کردن به حرف دوشتاش و شروع کار و تلاش، آرزو می کند خرسها ی به شهر مهربانی بییایند که مثل او آرزو کردن را دوست داشته باشند.
  خرس من، صدا بلند و شلخته ، ساکنان جدید شهر مهربانی هستند به عاشق آرزو کردن هستند و تن به هیچ کار و تلاشی نمی دهد، با ورود آنها، دستگاه مهربانی سنج شهر که به علت عدم وجود و کار تلاش، وضعیت خوبی را نشان نمیداد، به سمت وضعیت بحرانی حرکت می کند.
 سرب ه هوا که می داند آنها نتیجه آرزوی او هستند تصمیم می گیرد برای نجات شهر ، با آنها صحبت کند، اما اشتباها" آرزو می کند که ستاره آرزو به حرف سه خرس تازه وارد گوش بدهد. وقتی ستاره ی آرزو که نامش چشمک زن است ب ه ئست آنها می افتد آنها شروع به آرزوهای بی رویه کرده و شهر به خطر می اندازند.
 انرژی چشمک زن به علت آرزو های بی رویه آنها تمام می شود و سر به هوا به ناچار او را پیش مادرش برده تا بهبود بیابد ، بعد هم به شهر مهربانی برگشته و با کمک بقیه خرسهای مهربان شروع به کار و تلاش برای نجات شهر می کند، که در نهایت هم موفق می شود.

 

اطلاعات تکمیلی:

نام فیلم (لاتین): Care Bears: Big Wish Movie

کارگردان: لری یاکوبز، رون پیتز

تهیه کننده: سینتیا تیلور

سال تولید: 2005

کشور سازنده: کانادا

مدت (دقیقه): 75:00

لینک کانال تلگرام در صفحه جزئیات خبر
ارسال نظر
captcha