1396/3/19 |
17:20 |
شناسه خبر: 42022

«یادگاری های مادربزرگ» در شبکه دو کلید خورد

مجموعه رئال عروسکی «یادگاری های مادربزرگ» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر در گروه کودک و نوجوان شبکه دو در دست تهیه است.


به گزارش روابط عمومی شبکه دو، امید نجیب زاده تهیه کننده این مجموعه نمایشی با بیان اینکه این برنامه در راستای آموزش مهارت های زندگی به کودکان در حال تولید است، افزود: اعتقاد بر این است که گرایش کودکان و نوجوانان در سنین پایین به سمت آسیب های اجتماعی چون اعتیاد به دلیل عدم وجود آموزش های مدیریت بحران در زندگی اتفاق می افتد.
نجیب زاده با اشاره به برخی از سرفصل های این برنامه بیان کرد: مهارت های تقویت آستانه تحمل، تصمیم گیری، تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس، دوری از درماندگی و ناامیدی، افزایش توانمندی در کودک، دوستیابی در کودکان، قدرت تشخیص خوب و بد، آشنایی با پیامدها و نتایج تصمیمات، الگوسازی مهارت مقابله با فشار همسالان، تسلط بر موقعیت های استرس زا و ... از جمله موضوعاتیست که حول آن داستان های ویژه ای اجرا می شود.
گفتنی است فیلمبرداری این برنامه به کارگردانی امیر فیضی کلید خورده و بازیگرانی چون شهرزاد عبدالمجید، آرش نوذری، مرجان سپهری، داریوش سلیمی، محمدرضا رهبری، فرزاد حاتمیان، کامران مقدادی حضورشان در این مجموعه قطعی شده است.

ارسال نظر
captcha