1396/4/7 |
13:09 |
شناسه خبر: 42048

سینمایی"گذر از اندوه"

جمعه 1396/04/09 ساعت: 23:05

خلاصه فیلم:

«برک راین» به تازگی کتابی نوشته است که در آن از «چگونگی روبرو شدن با مرگ عزیزان»  و همچنین راهکارهای غلبه بر اندوه ها در زندگی سخن گفته است.
از آنجا که او به تازگی همسر خود را در یک سانحه تصادف از دست داده است؛ کتاب خود را آن قدر عمیق و تجربی می نویسد که خیلی زود برنده کتاب اول سال می شود. از این رو دوست او «لین» سمینارها و برنامه هایی ترتیب می دهد تا  مخاطبین این کتاب را جمع کند و کمک برک را به سوی آنها جلب نماید. برک سمینار های موفقی دارد. به کمک او مخاطبین این سمینارها و اردوها که افراد داغ دیده  ای هستند با توجه و التفاتی که برک در حق آنها دارد التیام می یابند. او در هتلی که اقامت دارد با دختری به نام آلوئیس آشنا شده که در نهایت تمایل ازدواج با یکدیگر را پیدا می کنند . آلوئیس که خود به تازگی خواهر خود را از دست داده است؛ به خوبی می فهمد که برک هنوز با مرگ همسرش کنار نیامده و هر آنچه در سمینارهایش می گوید؛ شعاری بوده و درواقع نیاز دارد کسی همین سخنان را  به خود او بگوید . از این رو به او کمک می کند تا راز مرگ همسرش را فاش کند و به همگان بگوید که همسرش چطور از دنیا رفته است. با کمکی که الوئیس به او می کند؛ برک بهبود روحی پیدا  می کند و می تواند زندگی جدیدی را آغاز نماید. برک به خانواده آلوئیس معرفی می شود؛ تا بتوانند در آینده ای نزدیک در همین شهر ازدواج نمایند. او در تمام این مدت به مخاطبینش این حقیقت را منتقل
می نماید که آنها می توانند با تمرکز و تفکر بیشتر بر خود تسلط داشته باشند و بر غم هایشان غلبه کنند. آنها آموختند لازم است در طول روز برای یک بار هم که شده با خود خلوت کنند و بار دیگر اهداف خود را در ذهن مرور نمایند.

 

اطلاعات تکمیلی:

نام فیلم (لاتین): Love Happens

کارگردان: براندون کمپ

تهیه کننده: ماری پرنت

بازیگران اصلی: آرون اکهارت، جنیفر آنیستون

سال تولید: 2009

مدت (دقیقه): 99:00

ارسال نظر
captcha