1396/6/7 |
01:28 |
شناسه خبر: 42133

ویژه برنامه های شبکه دو به مناسبت روز عرفه و عید سعید قربان

شبکه دو سیما به مناسبت روز عرفه و عید سعید قربان، ویژه برنامه های متنوعی را برای پخش از این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «کوی محبت» به تهیه کنندگی سیدمصطفی موسوی با حضور شیخ حسین انصاریان پیرامون ویژگی ها، فضائل و اعمال روز عرفه و عید قربان، چهارشنبه 8 شهریور ساعت 23:30 از شبکه دو پخش می شود.
همچنین دعای پرفیض عرفه روز پنجشنبه ساعت 15:00 به صورت زنده از حرم حضرت حضرت معصومه (س) پخش خواهد شد. «باغ ملی» عنوان تدارک دیگر این شبکه به مناسبت عید سعید قربان است که در روزهای پنجشنبه و جمعه به ترتیب در ساعات 23:30 و 21:00 روانه آنتن می شود.
این برنامه به تهیه کنندگی احسان ارغوانی و اجرای پدرام کریمی کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی که در ویژه برنامه های خود میزبان چهره های مختلف عرصه های خوانندگی، بازیگری، آهنگسازی و ... است. جنگ شبانه «باغ ملی» در بخش های مختلفی به همراه مستندهایی ویژه عید قربان و جاذبه های گردشگری ایران تقدیم بینندگان خواهد شد.
گروه کودک و نوجوان نیز در روز عید قربان برنامه های مختلفی چون «یه گله جا»، «با ما بیا»، «فیتیله» و ...  را تدارک دیده تا شادی بخش لحظات بچه ها و خانواده هایشان به مناسبت این عید مبارک باشد.
همچنین فیلم «میش» ساعت یک بامداد جمعه 10 شهریورماه  روانه آنتن خواهد شد. این تله فیلم با حضور بازیگرانی چون سعید آقاخانی، امیر جعفری، مهران غفوریان، ریما رامین فر، علی صادقی، مهران رجبی، امیر نوری و ... راوی اتفاقات طنزیست که برای شخصیت اصلی داستان رخ می دهد.
سینمایی «ستاره های درخشان» نیز جمعه ساعت 17:15 از این شبکه پخش خواهد شد. این فیلم که در ژانر طنز جای می گیرد دارای مضمونی خانوادگی و مفرح است. فیلم تخیلی «جومانجی» دیگر فیلم سینمایی در نظر گرفته شده برای مخاطبان شبکه دو سیماست که ساعت 23:15 روز جمعه از این شبکه روانه آنتن می شود.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی