1396/9/14 |
14:00 |
شناسه خبر: 42276

ویژه برنامه های شبکه دو در میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)

همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)‌، شبکه دو سیما برنامه های مختلفی را برای پخش در این روز فرخنده تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «کوی محبت» به صورت زنده از بقعه متبرک امامزاده ابوالحسن (ع) از فرزندان امام صادق (ع) واقع در شهرری با حضور حجت الاسلام ماندگاری به بحث در خصوص سیره، فضائل و اخلاقیات حضرت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) می‌پردازد. این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی سید مصطفی موسوی که چهارشنبه 15 آذرماه ساعت 11:00 روانه آنتن می شود.
همچنین جشن ویژه ولادت به صورت زنده سه شنبه ساعت 23:45 تقدیم بینندگان این شبکه می شود.
گروه خانواده نیز برنامه «عصر خانواده» را به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی همراه با بخش های متنوع و مهمانان مختلف سه شنبه و چهارشنبه ساعت 18:00 از کرمانشاه روانه آنتن می کند. مولودی خوانی عنوان ویژه برنامه دیگریست که  از سه شنبه 13 آذر تا پنجشنبه 16 آذر در فواصل برنامه ها روانه آنتن می شود.
برنامه «زنده باد زندگی» کاری از گروه دانش و اقتصاد و به تهیه کنندگی محمد جعفر خسروی نیز با تدارک گزارش های مرتبط، گفتگو با مهمانان و بخش های مختلف سه شنبه به صورت ویژه روانه آنتن می شود. «نمادو» نیز با گزارشی از آیین های مختلف برگزاری جشن میلاد و مراسم هفته وحدت از سراسر کشور و ... در جدول پخش برنامه ها قرار دارد.
گروه کودک و نوجوان چهارشنبه 15 آذرماه برنامه «یه گله جا» را ویژه میلاد نبی اکرم (ص) ساعت 10:00 تدارک دیده که تقدیم بینندگان می کند. همچنین برنامه « با ما بیا» ساعت 14:00 روزهای چهارشنبه تا جمعه و «مسابقه محله» با حال و هوای جشن ولادت از چهارشنبه تا جمعه ساعت 15:00 روانه آنتن می شود.  
برنامه «با صبح» و «نگی که نگفتی» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی نیز متناسب با این مناسبت مبارک مذهبی روانه آنتن خواهد شد.
فیلم های سینمایی و مستند متنوع نیز از جمله تدارک های دیگریست که به مناسبت این ولادت فرخنده تقدیم بینندگان خواهد شد.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی