1396/9/24 |
10:00 |
شناسه خبر: 42321

آغاز یک روز پر انرژی همراه با شبکه دو در برنامه «مثبت دو»

«مثبت دو» عنوان تازه ترین برنامه صبحگاهی شبکه دو سیماست که از شنبه 25 آذر ماه روانه آنتن شده و از این پس از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 8:00 در جدول پخش برنامه های این شبکه قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «مثبت دو» با هدف انتقال حس پویایی، امنیت و نشاط در آغازین ساعات روز تهیه شده و عبدالرضا امیر احمدی و مسعود روشن پژوه نیز اجرای آن را بر عهده دارند.
این برنامه از چند بخش متنوع تشکیل شده و تلاش می کند نشاط و سرزندگی را برای بینندگانش به ارمغان آورد. از این رو در بخش اول با پخش نمایش های کوتاه و طنز، موسیقی و چند آیتم جذاب مانند پخش تصاویر و ویدئوهای ارسالی از سوی مردم و ... سعی در انتقال انرژی مثبت و شادابی به مخاطبانش خواهد داشت. این برنامه در بخش دوم خود با نام «تیتر دو» با اجرای محمدرضا یزدان پرست به آخرین اخبار منتشر شده در مطبوعات و فضای مجازی در حوزه های مختلف می پردازد.
اما بخش سوم این برنامه هر روز با بهره گیری از یک کارشناس به یک موضوع خاص می پردازد. «کارآفرینی با دستان خالی»؛ با حضور آیت ا... ممیز ، «یک بوم؛ صد نگاره»؛ با درون مایه نشان دادن آداب و رسوم و فرهنگ مردم و زیبایی های مناطق مختلف ایران با حضور حافظ صفری، «سینما صبح»؛ با هدف پرداختن به اخبار سینمایی با رویکردی متفاوت و حضور مهدی آزادی، «جهان نما»؛ با موضوع محیط زیست و طبیعت با حضور حمیدرضا ریحانیان از جمله موضوعاتیست که برای این برنامه در نظر گرفته شده است.
«مثبت دو» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی مسعود میرزایی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:00 روانه آنتن شبکه دو سیما خواهد شد.

ارسال نظر
captcha