مشاهده خبر

«بیگانه ای با من است»نظر مخاطبان را جلب کرد

درخواست مکرر بینندگان سریال«بیگانه ای با من است» شبکه دو ، سازندگان آن را برای تولید فصل سوم مصمم کرد تا به ادامه داستان بیاندیشند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تهیه کننده، کارگردان و بازیگران سریال «بیگانه ای با من است» از تولیدات شبکه دو سیما سه شنبه 12 اسفند به مدت یک ساعت به تماس های مردم با سامانه «162» در باره این سریال پاسخ دادند و پس از این پاسخگویی در نشست خبری مجازی این سریال شرکت کردند.

مجاهده تمام عیار رسانه ملی برای جلب نظر مردم در اوضاع کرونایی

محمدحسین رنجبران مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی در این نشست از استقبال مخاطبان از این مجموعه سخن گفت و با اشاره به همزمانی پخش این سریال با پخش سریال طنز باخانمان از شبکه سه اظهار داشت: باوجود آنکه در اوضاع سخت کرونا طبیعتا باید تمایل مردم به تماشای سریال های طنز بیشتر شود اما سریال «بیگانه ای با من است» با فاصله کمی نسبت به سریال «باخانمان» شبکه سه در جلب نظر مخاطبان موفق بود. وی افزود: این جذابیت با موضوع پندآموز سریال که درباره عاقبت دروغگویی با زبانی هنرمندانه بود تأثیر خوبی بر مخاطب داشت.

رنجبران اعلام کرد که در فرصت معین شده سازندگان توانسته اند به بیش از صد تماس مردمی‌پاسخ دهند. وی همچنین از تلاش رسانه ملی در عرصه سریال سازی با وجود اوضاع کنونی سخن گفت و تصریح کرد:با وجود همه سختی‌ها و در طول هفته سه شبکه سراسری سیما هر شب سریال جدید پخش کرده اند که در عرصه سریال سازی بی نظیر است. وی افزود: در مدت یکسال گذشته سیمای رسانه ملی 31 سریال پخش کرده که در نوع خود یک مجاهده تمام عیار در روزگار درگیری با بیماری کرونا است.

در فکر ساخت فصل سومیم/همبازی هدیه نوروزی شبکه دو برای مخاطبان

ملک محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما نیز در این نشست با اشاره به سابقه سازندگان سریال در زمینه تولید آثار گفت: این سریال با بهره مندی از گروه تولید مجرب و تلفیق آن با استفاده از چهره ای جوان و کمتر شناخته شده  توانست نظر مخاطبان را جلب کند و استقبال از این سریال ما را به اندیشیدن درباره فصل سوم آن مصمم کرد.

وی افزود: داستان  سریال در سه دهه 60،70و90 رخ می داد و این با توجه به اینکه ما امکانات مربوط به یک دهه خاص را برای نمایش نداریم کار را پیچیده می‌کرد که با استفاده از جلوه‌های ویزه و تلاش سازنگان به خوبی محقق شد.

ملک محمدی همچنین از پخش برنامه همبازی از تولیدات جدید شبکه در ایام نوروز خبر داد که با طراحی نوید محمودی و کارگردانی سروش محمدزاده از چند روز پیش از عید پخش آن آغاز می‌شود.

از مرحوم پورحسینی حرمتی که برای مادرش قائل بود را به خاطر سپردیم

بهروز مفید تیه کننده این سریال با اشاره به زمان تولید سریال و آغاز پیش تولید آن از اویل سال 98 گفت: حدود سه ماه پیش تولید و حدود 15 ماه تولید سریال طول کشید . وی با اشاره به تغییر کارگردان پس از اتمام فصل اول گفت: به پیشنهاد آقای امینی با توجه به اینکه مرحله تدوین و جلوههای ویژه سریال که باید دهه‌های گذشته را تداعی می‌کرد مقرر شد آقای معیریان کارگردانی فصل دوم را برعهده بگیرند. مفید تصویر برداری در دو لوکیشن بوشهر و شیراز و تعدد لوکیشن‌های خارجی را از ویژگی‌هایی برشمرد که توانست در ضرباهنگ مناسب سریال و جذابیت آن موثر باشد.

وی درباره همکاری مرحوم پرویز پورحسینی با این مجموعه گفت: همکاری با این سریال آخرین همکاری ایشان با تلویزیون بود و ما علاوه بر همکاری با ایشان دو ویژگی را از ایشان به یاد داریم یکی رفتار بسیار حرفه ای و منظم او که فضای پشت صحنه را به عنوان بازیگری پیشکسوت مدیریت می‌کرد و یکی حرمتی که او برای  مادرش قائل بود  و با وجود سن و سالش بر آن تأکید داشت.

هزارو 117 پلان جلوه‌های ویژه برای نمایش دهه 60

احمد امینی، کارگردان این سریال نیز با اشاره به تلاش فروغ فروهیده نویسنده این اثر گفت: تولید این سریال به طور رسمی از تیرماه 98 آغاز شد و پس از تولید فصل اول با توجه به مقطع زمانی سریال  و هزار و 117 پلان جلوه‌های ویژه فرصت کارگردانی فصل دوم را نداشتم و فصل دوم  را به همکار خوبم آرش معیریان سپردم. امینی با اشاره به تماس های مردمی و رضایت آن‌ها از سریال گفت: همه پیگیر تولید فصل سوم کار بودند که نشان از اقبال مردم به این سریال است. وی با بیان اینکه تولید چنین سریال هایی که داستان آن  در دهه‌های اخیر می‌گذرد کار سخت و طاقت فرسایی است  گفت: برآورد سریالی که قرار است دهه 60 را نشان بدهد معادل برآورد کارهای معاصر دیده شده است درصورتیکه ویژگی‌های دهه‌های گذشته سختی کار را از کارهای تاریخی هم بیشتر می‌کند؛ اما رضایت مردم و جلب نظر آن‌ها موجب می‌شود خستگی کار از یاد برود و جایش را به شیرینی خاطرات همراهی‌ها و رفاقت ها در کار بدهد.

وی از تعدد بازیگران سریال هم یاد کرد و گفت در این کار ما 44بازیگر اصلی داشتیم. امینی همچنین با اشاره به روند نزولی اقبال مردم به شبکه‌های ماهواره ای گفت: در یکی دو سال اخیر بیننده‌هایی که جذب شبکه‌های ماهواره ای شده بودند از یکنواختی  و از اینکه جذابیت و تازگیشان را از دست داده اند ازاین شبکه‌ها دلزده شده اند و رو به سوی تلویزیون خودمان آورده اند که باید از این فرصت به خوبی بهره برد.

پیام اخلاقی به دور از هر شعارزدگی

ایوب آقاخانی از بازیگران این سریال و کارگردانان تئاتر و نمایش های رادیویی نیز در این نشست با قدردانی از روابط عمومی رسانه ملی که ارتباط بین تولید کنندگان محصول فرهنگی و  مخاطبان را فراهم می‌کند گفت: استقبال مخاطبان در این تماس ها من را شگفت زده کرد که هم نشان دهنده مهر مخاطبان است و هم اینکه همکاری و زندگی کردن در کنار همکاران خوبم در این مجموعه اثری را برجای گذاشته که مورد نظر مخاطب قرار گرفته که موجب سربلندی است.

وی با اشاره به تماس های مردمی‌گفت: با وجود اینکه شخصیت من در سریال شخصیتی منفی بود اما مخاطبان با اشتیاق از این نقش سخن می‌گفتند که نشان می دهد با اینکه مخاطب تحصیلات مرتبطی ندارد دیگر مثل گذشته در مقابل نقش منفی واکنش بد ندارد و به درستی ان را می‌بیند و درباره آن نظر می دهد.

وی با بیان اینکه همدلی و هماهنگی گروه تولید موجب شد که کار به خوبی و بدون تعطیلی پیش برود گفت: امتیاز این کار که از تهیه کننده ای حرفه ای برخوردار بود این بود که این کار در هیچ شرایطی نه متوقف شد و نه خسارتی دیدکه نشان دهنده تدبیر تهیه کننده بود.

ایوب آقاخانی در آخر خاطر نشان کرد: سریال«بیگانه ای با من است» با همه مصادیق نقد و نقادی از جمله سریال هایی بود که به دور از هر شعارزدگی به این پرداخت که دروغ می تواند چه تبعاتی داشته باشد و این کار در لایه‌های زیرین قصه به طور غیر مستقیم بیان شد.

سامرند معروفی، یکی دیگر از بازیگران سریال نیز استقبال مخاطبان و اظهار نظر نوجوانان و جوانان را در تماس های مردمی نشان از مقبولیت این سریال نزد این گروه سنی دانست که با وجود سریال های متعدد خارجی بیننده این سریال بوده اند.

آخرین اخبار

پخش سریال بچه مهندس ۴ پخش ویژه برنامه های متنوع شبکه دو برای ماه مبارک رمضان «بچه مهندس 4» جواد جوادی را تا پای رسیدن و نرسیدن می کشاند فیلم های سینمایی شبکه دو عوامل «هم بازی»برای شنیدن نظر مردم گوش به زنگ می‌شوند ایوان بهشت به وقت کربلا راه شب فرمول جاذبه سریال محرمی شبکه دو جلوی دوربین رفت برنامه شبانگاهی «راه شب» فصل چهارم مجموعه تلویزیونی "بچه مهندس" تحویلیان: سفر «از سرنوشت4» به شهر «قزوین» پخش سریال لبنانی «فرج و رحمت» از شبکه دو رکوردشکنی همبازی احیای شب نیمه شعبان در شبکه‌های سیما جمعمون جمعه محوریابی بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب «محمود انوشه» به همراه جمعی از هنرمندان در شب‌نشینیِ آخرِ سال «دست در دست» جدیدترین های سینمای دنیا در سینما نو از شبکه دو ویژه‌برنامه «دست در دست» برای روزهای آخر سال نود و نه بازپخش «کلاه قرمزی» از آنتن نوروزی شبکه دو بهاریه شبکه دو سیما به مناسبت آغاز سال 1400 عمو پورنگ نوروز را در «کلبه» می گذراند پخش «خاله شادونه در کلبه کوهستان» از آنتن نوروزی شبکه دو توسعه معادن و ملاحظات زیست محیطی در “طبیعت ۳۶۰ درجه” فصل چهارم «از سرنوشت» کلید خورد/ دارا حیایی جلوی دوربین رفت محمد سلوکی و نجمه جودکی مجریان برنامه تحویل سال شبکه دو پخش سریال نوروزی شبکه دو از ۲۷ اسفندماه رونمایی از گریم‌ و لباس‌های عجیب «کلبه عموپورنگ»! تلویزیون در نوروز پیش‌رو چه سریال‌هایی را روانه آنتن می‌کند؟ فاطمه آل عباس مهمان «دست در دست» می‌شود محمد نادری مهمان «دست در دست» می‌شود شادباش عید مبعث در ویژه‌برنامه «دست در دست» خضرآبادی:در «بچه مهندس ۴» نقش یک دوست صمیمی را بازی می کنم/ غافلگیر می شوید! فصل جدید «از سرنوشت» ساخته می‌شود بازگشت داریوش فرضیایی با «کلبه عمو پورنگ» بررسی عملکرد سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در «طبیعت ۳۶۰ درجه» با «عمو مهربان» و «خاله رویا» بی واسطه حرف بزنید «رشید کاکاوند» مهمان «دست در دست» می‌شود «امیر غفارمنش» مهمان دست در دست می‌شود آخرین خبرها از «بچه مهندس ۴» رونمایی از آنونس سریال«همبازی » آنونس سریال «همبازی» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی نوید محمودی رونمایی شد. آغاز پخش «شبکه کوچک» در نوروز/ مقیاس کوچکی از یک شبکه تلویزیونی ناگفته هایی از زندگی یک خلبان در از آسمان «محاکات» به دنبال قصه‌های ناب است/ روایت قصه سلبریتی‌ها در ۱۳ شبِ نوروز «بیگانه ای با من است»نظر مخاطبان را جلب کرد "خاله شادونه" نوروزی شد/ تصویربرداری در شهرک سینمایی غزالی موضوع برنامه غيرمحرمانه: تولید واکسن ایرانی كوويد 19 مسابقه تلویزیونی "کار و پله" نوجوانان را با کارآفرینی استارتاپی آشنا می‌کند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها