مشاهده خبر

معرفی برنامه‌های جدید شبکه دو

پائیزی متفاوت با برنامه‌های جدید شبکه دو سیما


شبکه دو سیما به تازگی و از ابتدای پائیز برنامه‌های جدیدی چون فصل هفتم «هزار راه نرفته»، «رخ به رخ»، «بسته پیشنهادی»، «احوالپرسی»، «اتاق صفر و یک» و ... را به جدول پخش خود اضافه کرده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ حال و هوای کنداکتورِ پاییزی شبکه دو سیما با اضافه شدن چندین برنامه متفاوت دستخوش تغییراتی شده است. یکی از این برنامه ها فصل جدید «هزار راه نرفته» است؛ برنامه‌ای که طی چندین دوره حضور خود بر آنتن رسانه ملی توانست به یک نشانِ ویژه‌ی برنامه‌سازی در حوزه روانشناسی خانواده تبدیل شود. 
«هزار راه نرفته» به تهیه‌کنندگی ناهید سادات شریفی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 19:45 روانه آنتن می‌شود در فصل هفتم خود نیز با تمرکز بر موضوع تحکیم خانواده به موضوعاتی چون اهمیت تشکیل خانواده، روابط مناسب بین افراد خانواده، مسیرهایی برای ادامه زندگی مشترک، حل چالش‌های فراروی خانواده‌ها و ... می‌پردازد. یکی از بخش‌های اضافه شده به این برنامه «سینما در قاب هزار راه نرفته» نام دارد که فیلم‌هایی با موضوعات چالش‌های خانوادگی را از دیدگاه روانشناسی مورد بحث و تحلیل قرار می‌دهد.
گفتگو درامای «رخ به رخ» با شکلی نوین در طرح و اجرا یکی دیگر از برنامه‌های جدید شبکه دو سیماست که در ابتدای مسیر پخش خود قرار دارد. این برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی بابایی که جمعه‌ها ساعت 23:00 روانه آنتن می شود تا کنون میزبان مهمانان متفاوتی از جمله حسن ریوندی و مسعود فراستی بوده است. 
ساختار ویژه این برنامه گفتگومحور که امیرعلی دانایی در آن از مهمانان برنامه میزبانی می‌کند پرداختن به وجهی متفاوت و کمتر دیده شده از افراد مدعو است و عکس‌العمل مهمان با توجه به ویژگی‌های شخصیتی منحصربه فردشان هر بار به گونه ای متفاوت تغییر می‌کند.
«بسته پیشنهادی» عنوان یکی دیگر از تدارکات شبکه دو سیماست که با اجرای مژده لواسانی به ارائه یک بسته پیشنهاداتِ قابل تامل در زمینه‌های مختلف کتاب، فیلم، موسیقی، موضوعات اجتماعی و ... می‌پردازد. این برنامه به تهیه‌کنندگی الهه بهبودی که متناسب با سوژه برنامه از مختصات آدم‌های خوب، همسایه، شهروند، خاطرات و حتی انتخاب‌های خوب سخن می‌گوید و شامل بخش‌های «گفتگو با مهمان»، «احوالپرسی»، «چهره هفته»، «بسته خبری»، «فتوکلیپ» و «بسته پیشنهادی» می شود. این برنامه نیز جمعه ها ساعت 21:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
«احوالپرسی» یکی دیگر از تازه‌های شبکه دو سیماست. یک جنگ شاد و سرگرم کننده همراه با گفتگو، موسیقی و آیتم های مختلف و با حضور میهمانان شناخته شده و محبوب مردمی. این برنامه به تهیه‌کنندگی سید جواد سید محسنی و با اجرای مسعود روشن‌پژوه از حضور یک عروسک نیز در روند اجرای برنامه بهره می‌برد و پنجشنبه‌ها پس از بخش خبری 20:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
«اتاق صفر و یک» یکی دیگر از تدارکات جدید شبکه دو سیماست. برنامه ای تلویزیونی از سبک مسابقات استعداد یابی و از جنس تکنولوژی که برای دارندگان استارتاپ ها و کسب و کارهای نوین طراحی شده است. این برنامه با شعار کارزارِ رقابتِ ایده‌ها به تهیه‌کنندگی امیر فروتن و با اجرای حمیدرضا پگاه سه‌شنبه‌ها پس از گفتگوی خبری حوالی ساعت 23:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
همچنین برنامه «دست در دست» به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و اجرای سیاوش عقدایی در فصل پائیزی 1400 خود نیز با حضور مهمانان مختلف که از چهره های خبر ساز هفته، هنرمندان، ورزشکاران و ... تشکیل شده وظیفه ایجاد لحظاتی آرامش‌بخش برای مخاطبان در ساعات پایانی شب را بر عهده دارد. این برنامه نیز با هدف ایجاد امید و حال خوب شنبه و یکشنبه پس از گفتگوی خبری ساعت 23:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

آخرین اخبار

«نشان ارادت» از فردا روی آنتن شبکه دو می‌رود مجید مروت‌پور مهمان "اقیانوس آرام" می‌شود خواننده تیتراژ "مختارنامه" و آهنگساز "اپرای عاشورا" در برنامه "آن" بررسی ناکامی رژیم صهیونیستی در حمله به نوار غزه در برنامه «بدون مرز» حضور حجت الاسلام سیدمحمدمهدی شفیعی در برنامه «تازه دم» امیر حسامی‌نژاد عکاس مذهبی و خبری مهمان امروز برنامه "اقیانوس آرام" خلبانِ خواننده مهمان "اقیانوس آرام" می‌شود گفتگو با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در برنامه «نیم قرن حفاظت» فیلمهای سینمایی شبکه دو (از 25 لغایت 28 مرداد) نسخه بازبینی با معرفی برنامه «کافه‌بازی» به روی آنتن می‌رود فصل دوم "تازه‌دم" با همراهی شاعران آئینی در شبکه دو روایتی از دغدغه‌های یک عکاس و خبرنگار در برنامه امروز "اقیانوس آرام" برشی از زندگی شهدای مدافع سلامت در فصل جدید "وارث" سریال "وفا" از شنبه ۲۲ مرداد روی آنتن شبکه دو روایتی از سوگواری عاشورایی مردم کشمیر در مستند «دال؛ دریاچه‌ داغدار» میزبانی از محمد معتمدی و یوسفعلی میرشکاک در برنامه "آن" فیلم پویانمایی فلسطینی «۱۸ تحت تعقیب» روی آنتن شبکه دو گفتگو با احمدرضا بلیغ تهیه‌کننده مجموعه «آن» گفتگو با عبدالرضا اکبری: عقرب‌ها پهلوانان را نیش می‌زدند فیلمهای سینمایی شبکه دو (20 و 21 مرداد) انتشار تیزر «آتش سرد» با صدای سالار عقیلی جلسه بررسی راهکارهای ایجاد مهدکودک برای مادران شاغل در شبکه دو راز سردار شدن شهید محسن حججی در مستند "جان" احیای شب عاشورای حسینی در برنامه «به تو از دور سلام» «تکیه‌خانه» ویژه‌ برنامه تاسوعا و عاشورای حسینی شبکه دو با اجرای فرزاد جمشیدی بررسی تأثیر شخصیت و زبان مرحوم آقاسی در برنامه "آن" تله‌تئاتر "دروازه ساعات" جایگزین "پیر وفا" شد پوشش زنده اجتماع بزرگ‌ مادران و شیرخوارگان حسینی توسط شبکه دو سیما گفت‌وگو با تهیه‌کننده برنامه‌ کودک و نوجوان: شعور حسینی در برنامه «دست کی بالا» روایتی متفاوت از سوگواری بر سالار شهیدان در مستند «اشک» روایت سفر جمعی از جانبازان به کربلای معلی در برنامه «از آسمان» «اقیانوس آرام» میزبان حامد علیزاده می‌شود قرار شبانگاهی شبکه دو در ایام محرم با برنامه «خانه‌ زاد» تبیین امید در زندگی از اصول اخلاقی تا ریشه اعتقادی در برنامه «فردای امروز» گپ و گفت شاعرانه حامد عسکری با نوجوانان در "اقیانوس آرام" "روایت کربلا" ویژه کودکان و نوجوانان در شبکه دو روایت خلق آثار مذهبیِ مرد‌م‌پسند در برنامه «آن» "شرح شوق" ؛ عاشقانه‌هایی بر محرم در شبکه دو سیما در نشست خبری مطرح شد: طیف بینندگان "وضعیت زرد۲" گسترده بود حبیب احمدزاده به "اقیانوس آرام" می‌رود پخش مستند «خانه‌های نورانی» از شبکه دو سیما «کوی محبت» با اجرای صابر خراسانی هر شب روی آنتن شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو (13 و 14 مرداد) اعلام برنامه‌های ماه محرم شبکه دو سیما تکیه محرمی شبکه دو برپا شد با معرفی مهمانان هفته پنجم؛ حامد عسگری و حبیب احمدزاده مهمانان «اقیانوس آرام» «تکیه بچه‌های محله ما» در شبکه دو سیما به مناسبت آغاز محرم، تله‌تئاتر "پیر وفا" روی آنتن شبکه دو مطرح کردن توصیه‌های شاعرانه ناصر فیض به نوجوانها در برنامه «اقیانوس آرام» «اقیانوس آرام» امروز میزبان شاعر طنزپرداز، ناصر فیض می‌شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها