مشاهده خبر

فیلم های سینمایی شبکه دو

از 12 لغایت 13 خرداد

 

 

نام انیمیشن: در مسیر باران

 

خلاصه انیمیشن:

این انیمیشن داستان فردی به نام ریان است که بنا به دلایلی به سفری می رود که در این سفر با ماجراهای زیادی روبرو می شود و در نهایت به شهر «مرو» می رسد.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: حامد کاتبی

تهیه کننده: مریم چوپان زاده

ژانر: انیمیشن، مذهبی

سال تولید: 1395

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 80 دقیقه

زمان پخش: پنجشنبه 12 خرداد  ساعت 8 صبح

 

**************************

 

نام فیلم: بازگشت به خانه

 

خلاصه فیلم:

مردی نابینا برای بازگشت به خانه سوار قایق میشود اما ناخدا قبل از رسیدن به مقصد، ایست قلبی می کند و از هوش می رود. او به سختی سکان را به دست می گیرد و در ساحلِ جائی ناشناخته قایق را متوقف میکند. سگی که برای باغ خواهرش است؛ او را در این سفر همراهی کرده و مرد نابینا مجبور می شود برای بازگشت به خانه و درخواست امداد برای ناخدا به همراه سگ راهی جنگل شود، در حالی که ... .

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Hero Dog-the Journey Home

کارگردان: ریچارد بادینگتون

تهیه کننده: ریچارد بادینگتون

بازیگران: ناتاشا هنتس تریج، استیو بیرز، زاکاری آرتور

ژانر: حادثه ای، خانوادگی

سال تولید: 2021

کشور سازنده: کانادا

مدت (دقیقه): 88 دقیقه

زمان پخش: پنجشنبه 12 خرداد ساعت 23:40

 

**************************

 

نام فیلم: حورا

 

خلاصه فیلم:

هادی نوجوانی روستایی است که به همراه خانواده اش در حاشیه کویر و در مسیر راه آهن تهران- مشهد زندگی میکند. هادی به همراه خواهر کوچکش حورا می کوشد تا باغچه ای را که تنها یادگار مادر درگذشته اوست زنده نگه دارد. فیلم روایت تلاش هادی برای رساندن آب چشمه به باغچه ای است که در اثر تخریب محیط زیست و کم آبی در حال خشکیدن است ...

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: غلامرضا ساغرچیان

تهیه کننده: مجید عباسی

بازیگران: مهران احمدی، مریم بوبانی، جواد زیتونی

ژانر: کودک و نوجوان، خانوادگی

سال تولید: 1393

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 80 دقیقه

زمان پخش: جمعه 13 خرداد ساعت 8 صبح

**************************

 

نام فیلم: جشن تولد

 

خلاصه فیلم:

مردی میانسال پس از مدتی نزد همسر و دختر کوچکش بر می گردد اما همسرش در را به روی او باز نمیکند. آنها به تازگی پسر نوجوانشان را از دست داده اند و زن که شوهر را برای تنها گذاشتن خانواده سرزنش میکند، حاضر به سازش با او نیست اما دختر کوچک خانواده، پدرش را می پذیرد و با او مهربان است. این زن و شوهر در روند داستان سعی می کنند مرگ فرزند خود را بپذیرند و ... .

 

اطلاعات تکمیلی:

نام اصلی: Saeng-il (Birthday)

کارگردان: جانگ یون لی

تهیه کنندگان: لی چانگ دانگ، جان دانگ لی

بازیگران: سانگ دوک هانگ، دو یئون جئون، تانگ جون سانگ

ژانر: خانوادگی

سال تولید: 2019

کشور سازنده: کره جنوبی

مدت (دقیقه): ... دقیقه

زمان پخش: جمعه 13 خرداد ساعت 17:40

 

**************************

 

نام فیلم: بیست و چهار

 

خلاصه فیلم:

رزمنده ای که بیست و چهار سال را در کما بوده، از کما در آمده و امامش نیز رحلت نموده است. او برای رسیدن به قراری مهم و دادن آنچه که قرار است برای دو نسل بعدی اش به یادگار گذارد با زن و شوهر جوانی راهی تهران شده که برای انتقال واقعیت به او همراهش شده اند، رزمنده هنوز نمی داند که با دختر و دامادش همسفر است و ... .

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: داریوش ربیعی

تهیه کننده: داریوش ربیعی

بازیگران: قاسم زارع، نرگس محمدی، میثاق زارع

ژانر: دفاع مقدس، خانوادگی

سال تولید: 1390

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 90 دقیقه

زمان پخش: جمعه 13 خرداد ساعت 23:35

 

 

آخرین اخبار

مستند «پگاسوس» درباره بدافزارهای جاسوسی روی آنتن شبکه دو همه‌چیز درباره مبل‌سازی و عروسک‌سازی خانگی در «کار خونه» حضور برادران فنونی‌زاده در ویژه‌ برنامه جام جهانی «مردم‌ نگار» محسن آزادی با «یار ماه» در شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو (10 و 11 آذر) روایت یک کسب و کار خانگی با پرورش قارچ در برنامه «کار خونه» جشنواره فیلم‌های ورزشی در شبکه دو سیما مشارکت مخاطبان با برنامه «مثبت سندباد» در کنفرانس خبری ایران و آمریکا میزبانی «مردم‌نگار» از مداحی که لیدر پرسپولیس بود تقدیر مرکز بسیج سازمان صدا و سیما از پایگاه بسیج شبکه دو زهرا شوقی و امیر رضایی مجریان فصل جدید «کام شیرین» شدند مستند «کد آبی» روی آنتن شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو (4 و 5 آذر) روایتی از بانوی آشپز و کسب و کار خانگی‌اش در برنامه "کار خونه" همسفر با «مثبت سندباد» در جام‌ جهانی 2022 قطر دبیر کل بنیاد هابیلیان مهمان برنامه «باران» می‌شود گزارش‌هایی مستقیم از جام‌جهانی قطر در سه برنامه شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در «جشنواره فیلمهای ورزشی» ویژه‌ برنامه‌های شبکه دو سیما به مناسبت جام جهانی 2022 قطر بررسی تأثیر خودباوری مثبت در ایجاد انگیزه و امید در برنامه «بالان» «ایران ناب» تصویری از ایران مقتدر در شبکه دو سیما دو مجری جدید شبکه دو برای برنامه‌های «صبحانه ایرانی» و «ورزش از نگاه دو» ویژه‌ برنامه «مردم‌ نگار» به مناسبت جام‌ جهانی روی آنتن شبکه دو پخش زنده «ورزش از نگاه دو» با حضور حسن اسماعیل‌پور و علیرضا مسعودی از امشب در شبکه دو پوشش زنده مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی ایذه از شبکه دو سیما مستند سینمایی «دستمال سرخ‌ها» روی آنتن شبکه دو یک نویسنده مهمان برنامه «باران» می‌شود «کار خونه» و بازخوانی سه داستان دیگر از چگونگی ایجاد مشاغل خانگی روایتی مستند از همرزم و همراه دکتر چمران در «برادرم اکبر» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو: کسانی که می‌گویند تلویزیون مخاطب ندارد یک روز به 162 بیایند («آتش سرد» سند مظلومیت تلویزیون در دوره کروناست) بررسی طرح «حفاظت از اراضی کشاورزی» در برنامه «طبیعت 360 درجه» عوامل سریال «آتش سرد» روی خط 162 فیلمهای سینمایی شبکه دو (26 و 27 آبان) ششمین قسمت «بالان» و بررسی نقش امید در کارآفرینی ویژه‌ برنامه «مردم‌ نگار» به مناسبت حماسه 25 آبان اصفهان روی آنتن شبکه دو مستند «گیان» روی آنتن شبکه دو نگاهی به تأثیر دخالت اطرافیان در زندگی زوجین در برنامه «کام شیرین» مشاهیر کشور افغانستان در مستند «در سرزمین دین و دانش» سریال طنز «جزر و مد» جایگزین «آتش سرد» شد از فرش‌بافی تا گیاهان دارویی و کابینت‌سازی در مجموعه «کار خونه» شهید طهرانی‌ مقدم از خانواده «فاتح» تا «خیبرشکن» در مستند «مردی با آرزوهای بزرگ» پخش سریال «خانه پرتقالی‌ها» از شبکه دو نشست خبری عوامل مجموعه درام دادگاهی شبکه دو برگزار شد: «آقای قاضی»؛ عدالت‌گستری در قاب تلویزیون فیلمهای سینمایی شبکه دو (19 و 20 آبان) نگاهی متفاوت به شهیدِ نخبه حمله تروریستی حرم «شاه‌چراغ» در مستند «فریدالدین» بررسی ابعاد مختلف وحدت و امید در برنامه «بالان» مستند «فصل شکار» روی آنتن شبکه دو بررسی آسیب‌های طلاق در زندگی زوجین در برنامه «کام شیرین» «صبحانه ایرانی» برنامه صبحگاهی شبکه دو شد «ایرانِ آینده» ویژه‌ برنامه شبکه دو سیما به مناسبت هفته ملی نوجوان

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها