مشاهده خبر

پخش مصاحبه‌ای از اسکندر کوتی در خصوص خاطرات جنگ در شبکه دو

در پنجاه و یکمین قسمت مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» به مناسبت هفته دفاع مقدس، به گزیده‌ای از برنامه «تاریخ جنگ» و پخش مصاحبه‌ای از اسکندر کوتی درخصوص خاطرات جنگ پرداخته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، پنجاه و یکمین قسمت این برنامه در بخش «برنامه» گزیده‌ای از برنامه «تاریخ جنگ» محصول 1374 شبکه یک را روانه آنتن می‌کند. این برنامه در بخش «قاب ناب»، گزیده‌ای از مصاحبه اسکندر کوتی درخصوص خاطرات جنگ را در برنامه «تاریخ جنگ» که سال 1374 از شبکه یک پخش شده بود به نمایش می‌گذارد. اسکندر کوتی، جرقه گویندگی، اجرا و گزارشگری‌ را در کوچه پس کوچه‌های لشکرآباد اهواز می‌داند، زمانی که یک قوطی کنسرو دست می‌گرفت و بازی‌های محلی را گزارش می‌کرد اما شروع دفاع‌ مقدس، سرنوشت گزارشگر قدیمی تلویزیون را تغییر داد و پای اسکندر کوتی با یک ضبط ناگرا به گفتگو با رزمندگان و جهادگران برای رادیو جبهه باز شد. او هم جزو گویندگانی است که خبر آزادسازی خرمشهر را برای خوزستانی‌ها با آن زنگ صدای معروف مخابره می‌کرد.

همچنین نوحه‌خوانی حاج صادق آهنگران در سال 1361، سرود «مهدی بیا مهدی بیا» سال 1360 و پخش تصاویری از جبهه در سال 1364 از دیگر بخشهای بخش «قاب ناب» امشب خواهد بود.

در بخش نماهنگ نیز نماهنگ‌های «ندیدم شهی» با صدای علی فانی و «ظهور منجی» با صدای علی اکبر قلیچ پخش می‌شود. این برنامه در بخش «سینمایی» گزیده‌ای از فیلم سینمایی «آبادان یازده شصت» محصول 1398 را روانه آنتن می‌کند.

مخاطبان شبکه دو می‌توانند به منظور مشارکت در پویش این برنامه، اسامی فیلمهای سینمایی، سریالها، مستندها و... را به سامانه پیامکی 30000232 ارسال نمایند تا در بخشهای مختلف این برنامه، از میان پیامکهای ارسالی، بیشترین درخواست انتخاب شده به نمایش درآید.

مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» کاری از تأمین برنامه شبکه دو به تهیه‌کنندگی حمیدرضا فتح‌آبادی است که پنجاه و یکمین قسمت آن، یکشنبه 2 مهر حوالی 00:35 از شبکه دو پخش می‌شود.

 

آخرین اخبار

همزمان با برگزاری دادگاه منافقین، معرفی شهدای ترور در «چشم و چراغ» شبکه دو حضور شهرزاد کمال زاده در «مدار بسته» شبکه دو بررسی مراحل تولید مواد غذایی فرآوری شده در مستند «ضد» «چند روایت معتبر» از ناباروری در شبکه دو علیرضا استادی میزبان «شصتادیا» شد نگاهی به «نوسان»؛ برنامه‌ای کوتاه برای غزه استقبال از «نوسان» و «پاورقی» «چند روایت معتبر» از سقط در شبکه دو مرور آهنگ «آمریکا آمریکا» به مناسبت روز دانشجو حضور علیرضا استادی در «مدار بسته» شبکه دو پرده آخر پروانه در «خط سوم» شبکه دو حضور یک فعال فرهنگی و جهادی لبنانی در ویژه برنامه «نوسان» حضور یک استندآپ کمدین در «مدار بسته» شبکه دو ایجاد تعامل با شاعران یکی دیگر از موفقیت‌های برنامه «سیدخندان» حضور دکتر مهدی دوایی در «مدار بسته» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 17 و 18 آذر تجارت دندان سوژه «مستند ضد» در شبکه دو مجموعه مستند «دردانه‌ها» در شبکه دو «چند روایت معتبر» از مال باختگان در شبکه دو پاورقی، نوسان و دی بی‌سی مورد رضایت مخاطبان قرار گرفتند حسین رفیعی: جنایات اسرائیل فرا‌حیوانی است! مروری بر زندگی میرزاکوچک‌خان جنگلی در «بی‌پایان» شبکه دو مروری بر زندگی آیت الله مدرس در «مثبت خیلی دور خیلی نزدیک» حضور خاله نرگس در «مدار بسته» شبکه دو یادی از مرحومه پروانه معصومی در «خط سوم» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 10 و 11 آذر گفت‌وگوی صمیمانه «سیدخندان» با عکاس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات عباس قانع به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید راهکارهای یک ازدواج موفق در قسمت پایانی «کام شیرین» «کیمیاگر» از کره جنوبی به شبکه دو می‌آید پشت صحنه سریال مدار صفر درجه در سیمای شبکه دو ماجرای شکل‌گیری «خشم دیجیتال» در مستند «ضد» «صبحانه ایرانی» برنامه‌ای که رنگ و بوی مردمی دارد «شکارچی تانک» در قاب شبکه دو همراه با «کوی محبت» شبکه دو در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مروری بر تاریخچه ارتش بیست میلیونی در «پیوست» شبکه دو «چند روایت معتبر» از مادران وطن در شبکه دو «چند روایت معتبر» از ارزش لحظه‌ها در شبکه دو تولد «ضد»؛ از حضور یک دوبلور ویژه تا پیدا کردن راه‌های جذب مخاطب مرور آهنگ «حماسه فلسطین» در «دورها آوایی‌ست» یادی از مرحوم حاج سلیم مؤذن‌زاده در «نقل و نقل» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 3 و 4 آذر حضور بازیگری دیگر در «مدار بسته» شبکه دو سریال کره‌ای «کیمیاگر» به زودی در شبکه دو بررسی اخبار روز غزه از جنوب لبنان در برنامه «واقعه» شبکه دو حضور متخصص طب سنتی با رژیم غذایی در «مدار بسته» شبکه دو علیرضا نبی به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید فراخوان شرکت در مسابقه «شصتادیا» منتشر شد به مناسبت میلاد حضرت زینب(س)، «تو کوچه‌مون عروسیه» بررسی شایسته سالاری؛ از شعار تا واقعیت در مستند «ضد»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها