مشاهده خبر

فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 6 و 7 مهر

اسامی و اطلاعات فیلمهای سینمایی هفته بیست و هشتم سال 1402 اعلام شد.

فیلم سینمایی «مانده از آسمان»

این فیلم روایت‌کننده داستان سه زوج است که هر یک به دلایلی قصد سفر به مناطق جنگی به همراه کاروان راهیان نور را دارند.

روایت اول: ساغر زن جوانی است که برای آنکه شوهرش را مجبور به سفر به مناطق جنگی کند، بدون هماهنگی او با کاروان به راه افتاده. مرد جوان، فرزند شهیدی است که از پدرش برای تنها گذاشتنش عصبانی است و ساغر می‌خواهد او را پیش از به دنیا آمدن فرزندشان با پدر شهیدش آشتی دهد.

روایت دوم: نعیم پیرمردی است که فرزندانش را در جنگ و در مقابل چشمانش از دست داده است. او هر سال به همراه همسرش به مناطق جنگی می‌آید تا اندکی از دلتنگی‌هایش کم شود.

روایت سوم: مرتضی پسر جوانی است که در ستاد راهیان نور کار می‌کند و به دختر جوانی از مسافران که فرزند مردی جانباز است، علاقه‌مند شده و می‌خواهد از او خواستگاری کند اما حیا مانع شده و در نهایت از فرمانده‌اش کمک می‌گیرد. ستار پزشکی است که به علت آلزایمر حافظه‌اش را از دست داده و همسرش او را به مناطق جنگی آورده تا شاید حالش بهبود یابد. او مرتضی را با یکی از همکاران شهیدش اشتباه می‌گیرد و از او می‌خواهد خانم دکتر را برایش خواستگاری کند.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: محمدرضا آهنج

تهیه کننده: محمدرضا شرف الدین

بازیگران: پژمان بازغی، ماه‌چهره خليلی، امير آقايی، آتنه فقيه‌نصيری

ژانر: خانوادگی

سال تولید: 1393

کشور سازنده: ایران

مدت زمان: 100 دقیقه

زمان پخش: پنجشنبه 6 مهر 1402 ساعت 23:45

 

**********

فیلم سینمایی «پناهگاه امن»

داستان این فیلم درخصوص یک مرکز ایستگاه آتش‌نشانی است. در حالی که رئیس منظم و جدی آن جیک کارسون در انتظار ترفیع شغلی است، در یک عملیات متهورانه سه کودک را از کلبه‌ای که آتش گرفته خارج می‌کند و ناچار می‌شود تا پیدا شدن والدینشان، آنها را در مرکز خود نگه دارد و بچه‌ها با شیطنتهایشان، نظم مرکز آتش‌نشانی را به هم می‌زنند. کارسون بعد از فرار آنها و پیدا کردنشان در جنگل، متوجه می‌شود که آنها به دروغ گفته‌اند که پدر و مادرشان در سفر هستند و در واقع والدینشان مرده‌اند و آنها نیز از مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست فرار کرده اند. آنها از کارسون خواهش می‌کنند تا بعد از برگزاری تولد زویی خواهر کوچکترشان، به مرکز بهزیستی تحویل داده شوند و کارسون نیز می پذیرد. از سوی دیگر کارسون همزمان با برگزاری جشن تولد با کمک بچه‌ها و همکارانش سعی می‌کند تا علاقه‌مندی خود را به زن مورد علاقه‌اش دکتر هیکس نشان دهد. در طی جشن تولد، مافوقِ کارسون برای بازرسی و نماینده بهزیستی  برای بردن بچه‌ها از راه می‌رسند. کارسون که دیگر دلبسته بچه‌ها شده، مانع بردن آنها می‌شود و تصمیم می‌گیرد که آنها را به فرزندی قبول کرده و با زن مورد علاقه‌اش ازدواج کند.

 

اطلاعات تکمیلی:

عنوان اصلی: Playing with fire

کارگردان: اندی فیکمن

تهیه‌کننده: تاد گارنر

بازیگران: جان سینا، کیگان میشل کی، جان لِگوئیزامو

ژانر: اجتماعی، طنز

سال تولید: 2019

کشور سازنده: آمریکا

مدت زمان: 82 دقیقه

زمان پخش: جمعه 7 مهر 1402 ساعت 08:15 صبح

 

**********

فیلم سینمایی «بازمانده»

دكتر سعيد به همراه همسرش لطيفه و نوزادشان فرهان در اين شهر زندگی می‌كنند. دكتر سعيد، شمعون (همسايه و همبازی يهودی دوران كودكی خود) را حين بمب گذاری در يك قطار می‌بيند اما مطلع كردن پليس، آغاز دردسرهای او و خانواده اش می‌شود. شمعون با تهديد از او می‌خواهد شهر را ترك كند اما سعيد امتناع می‌كند. صفيه (مادر سعيد) براي تشويق فرزندش به ترك شهر، به حيفا می‌آيد اما صبح روزی كه قرار است خانواده دكتر سعيد، شهر را ترك كنند، حيفا مورد تهاجم صهيونيست‌ها قرار می‌گيرد و از اين خانواده، تنها صفيه و فرهان زنده می‌مانند. خانه دكتر سعيد به زن و شوهری يهودی می‌رسد و آنها سرپرستی فرهان را كه در خانه تنها مانده، به عهده می‌گيرند. صفيه كه می‌خواهد تنها يادگار خانواده‌اش را حفظ كند، به عنوان دايه فرهان وارد خانواده يهودی می‌شود و...

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: سیف‌الله داد

تهیه‌کننده: منوچهر محمدی

بازیگران: سلما مصری، بسام كوسا، جمال سليمان، جيانا عيد، صباح بركات، علاء كوكش

ژانر: تاریخی، سیاسی

سال تولید: 1373

کشور سازنده: ایران، سوریه

مدت زمان: 120 دقیقه

زمان پخش: جمعه 7 مهر 1402 ساعت 23:50

 

آخرین اخبار

همزمان با برگزاری دادگاه منافقین، معرفی شهدای ترور در «چشم و چراغ» شبکه دو حضور شهرزاد کمال زاده در «مدار بسته» شبکه دو بررسی مراحل تولید مواد غذایی فرآوری شده در مستند «ضد» «چند روایت معتبر» از ناباروری در شبکه دو علیرضا استادی میزبان «شصتادیا» شد نگاهی به «نوسان»؛ برنامه‌ای کوتاه برای غزه استقبال از «نوسان» و «پاورقی» «چند روایت معتبر» از سقط در شبکه دو مرور آهنگ «آمریکا آمریکا» به مناسبت روز دانشجو حضور علیرضا استادی در «مدار بسته» شبکه دو پرده آخر پروانه در «خط سوم» شبکه دو حضور یک فعال فرهنگی و جهادی لبنانی در ویژه برنامه «نوسان» حضور یک استندآپ کمدین در «مدار بسته» شبکه دو ایجاد تعامل با شاعران یکی دیگر از موفقیت‌های برنامه «سیدخندان» حضور دکتر مهدی دوایی در «مدار بسته» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 17 و 18 آذر تجارت دندان سوژه «مستند ضد» در شبکه دو مجموعه مستند «دردانه‌ها» در شبکه دو «چند روایت معتبر» از مال باختگان در شبکه دو پاورقی، نوسان و دی بی‌سی مورد رضایت مخاطبان قرار گرفتند حسین رفیعی: جنایات اسرائیل فرا‌حیوانی است! مروری بر زندگی میرزاکوچک‌خان جنگلی در «بی‌پایان» شبکه دو مروری بر زندگی آیت الله مدرس در «مثبت خیلی دور خیلی نزدیک» حضور خاله نرگس در «مدار بسته» شبکه دو یادی از مرحومه پروانه معصومی در «خط سوم» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 10 و 11 آذر گفت‌وگوی صمیمانه «سیدخندان» با عکاس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات عباس قانع به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید راهکارهای یک ازدواج موفق در قسمت پایانی «کام شیرین» «کیمیاگر» از کره جنوبی به شبکه دو می‌آید پشت صحنه سریال مدار صفر درجه در سیمای شبکه دو ماجرای شکل‌گیری «خشم دیجیتال» در مستند «ضد» «صبحانه ایرانی» برنامه‌ای که رنگ و بوی مردمی دارد «شکارچی تانک» در قاب شبکه دو همراه با «کوی محبت» شبکه دو در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مروری بر تاریخچه ارتش بیست میلیونی در «پیوست» شبکه دو «چند روایت معتبر» از مادران وطن در شبکه دو «چند روایت معتبر» از ارزش لحظه‌ها در شبکه دو تولد «ضد»؛ از حضور یک دوبلور ویژه تا پیدا کردن راه‌های جذب مخاطب مرور آهنگ «حماسه فلسطین» در «دورها آوایی‌ست» یادی از مرحوم حاج سلیم مؤذن‌زاده در «نقل و نقل» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 3 و 4 آذر حضور بازیگری دیگر در «مدار بسته» شبکه دو سریال کره‌ای «کیمیاگر» به زودی در شبکه دو بررسی اخبار روز غزه از جنوب لبنان در برنامه «واقعه» شبکه دو حضور متخصص طب سنتی با رژیم غذایی در «مدار بسته» شبکه دو علیرضا نبی به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید فراخوان شرکت در مسابقه «شصتادیا» منتشر شد به مناسبت میلاد حضرت زینب(س)، «تو کوچه‌مون عروسیه» بررسی شایسته سالاری؛ از شعار تا واقعیت در مستند «ضد»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها