مشاهده خبر

فصل سوم «چند روایت معتبر» با چالش‌های اجتماعی به شبکه دو می‌آید

فصل سوم «چند روایت معتبر» با موضوع چالش‌های اجتماعی از شنبه هشتم مهر روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، فصل سوم این برنامه با محوریت پرداختن به چالش‌های اجتماعی، سعی می‌کند از مشاغلی که از نظر چالش‌های اجتماعی کمتر دیده می‌شوند و یا کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند صحبت کند. به همین منظور از افرادی که در مشاغلی همچون پزشکی قانونی کشور، مشاوران و دکترهای کانون اصلاح و تربیت، کارآفرینان مشاغل خاص و... مشغول به کار هستند، دعوت می‌شود تا با حضور در این برنامه از سختی‌ها، چالشها و مشکلات حرفه‌ای خود مطالبی را عنوان کنند.

در هر قسمت از فصل سوم این برنامه، چهار مهمان و یک مهمان ویژه حضور خواهند داشت و تغییرات اساسی فصل سوم این برنامه از قسمت ششم به بعد محسوس‌تر خواهد شد.

فصل نخست این برنامه در 30 قسمت تهیه و تولید شده بود که با شروع ماه مبارک رمضان از سوم فروردین سال جاری روانه آنتن شده بود. فصل دوم آن نیز در دهه دوم محرم و 28 قسمت از 9 مرداد تقدیم نگاه مخاطبان گردید.

فصل سوم برنامه «چند روایت معتبر» کاری از گروه اجتماعی اقتصاد شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی خفاجی از شنبه هشتم مهر روانه آنتن خواهد شد. این برنامه 46 قسمتی، شنبه‌ها و یکشنبه‌ها ساعت 22 مهمان خانه مخاطبان می‌شود.

موضوع نخستین قسمت فصل جدید این برنامه، به مناسبت روز جهانی سالمندان که نهم مهرماه است، با موضوع «سالمندان موفق» روانه آنتن خواهد شد.

 

آخرین اخبار

همزمان با برگزاری دادگاه منافقین، معرفی شهدای ترور در «چشم و چراغ» شبکه دو حضور شهرزاد کمال زاده در «مدار بسته» شبکه دو بررسی مراحل تولید مواد غذایی فرآوری شده در مستند «ضد» «چند روایت معتبر» از ناباروری در شبکه دو علیرضا استادی میزبان «شصتادیا» شد نگاهی به «نوسان»؛ برنامه‌ای کوتاه برای غزه استقبال از «نوسان» و «پاورقی» «چند روایت معتبر» از سقط در شبکه دو مرور آهنگ «آمریکا آمریکا» به مناسبت روز دانشجو حضور علیرضا استادی در «مدار بسته» شبکه دو پرده آخر پروانه در «خط سوم» شبکه دو حضور یک فعال فرهنگی و جهادی لبنانی در ویژه برنامه «نوسان» حضور یک استندآپ کمدین در «مدار بسته» شبکه دو ایجاد تعامل با شاعران یکی دیگر از موفقیت‌های برنامه «سیدخندان» حضور دکتر مهدی دوایی در «مدار بسته» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 17 و 18 آذر تجارت دندان سوژه «مستند ضد» در شبکه دو مجموعه مستند «دردانه‌ها» در شبکه دو «چند روایت معتبر» از مال باختگان در شبکه دو پاورقی، نوسان و دی بی‌سی مورد رضایت مخاطبان قرار گرفتند حسین رفیعی: جنایات اسرائیل فرا‌حیوانی است! مروری بر زندگی میرزاکوچک‌خان جنگلی در «بی‌پایان» شبکه دو مروری بر زندگی آیت الله مدرس در «مثبت خیلی دور خیلی نزدیک» حضور خاله نرگس در «مدار بسته» شبکه دو یادی از مرحومه پروانه معصومی در «خط سوم» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 10 و 11 آذر گفت‌وگوی صمیمانه «سیدخندان» با عکاس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات عباس قانع به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید راهکارهای یک ازدواج موفق در قسمت پایانی «کام شیرین» «کیمیاگر» از کره جنوبی به شبکه دو می‌آید پشت صحنه سریال مدار صفر درجه در سیمای شبکه دو ماجرای شکل‌گیری «خشم دیجیتال» در مستند «ضد» «صبحانه ایرانی» برنامه‌ای که رنگ و بوی مردمی دارد «شکارچی تانک» در قاب شبکه دو همراه با «کوی محبت» شبکه دو در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مروری بر تاریخچه ارتش بیست میلیونی در «پیوست» شبکه دو «چند روایت معتبر» از مادران وطن در شبکه دو «چند روایت معتبر» از ارزش لحظه‌ها در شبکه دو تولد «ضد»؛ از حضور یک دوبلور ویژه تا پیدا کردن راه‌های جذب مخاطب مرور آهنگ «حماسه فلسطین» در «دورها آوایی‌ست» یادی از مرحوم حاج سلیم مؤذن‌زاده در «نقل و نقل» شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای 3 و 4 آذر حضور بازیگری دیگر در «مدار بسته» شبکه دو سریال کره‌ای «کیمیاگر» به زودی در شبکه دو بررسی اخبار روز غزه از جنوب لبنان در برنامه «واقعه» شبکه دو حضور متخصص طب سنتی با رژیم غذایی در «مدار بسته» شبکه دو علیرضا نبی به «مدار بسته» شبکه دو می‌آید فراخوان شرکت در مسابقه «شصتادیا» منتشر شد به مناسبت میلاد حضرت زینب(س)، «تو کوچه‌مون عروسیه» بررسی شایسته سالاری؛ از شعار تا واقعیت در مستند «ضد»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها