اخبار

بازدید 9

دندان های شکسته و روش های ترمیم آن در برنامه«یک فنجان سلامت»

افتادن دندان و شکستگی آنها به دلایل متفاوتی چون زمین خوردن در مدارس امری شایع است که برنامه «یک فنجان سلامت» چهارشنبه 19 آبان ماه به آن می پردازد.

بازدید 6

توصیه هایی برای مدیریت صحیح هزینه ها در برنامه «عصر خانواده»

برنامه «عصر خانواده» سه شنبه 18 آبان ماه با حضور ابراهیم رزاقی به بررسی مدیریت صحیح هزینه ها در خانواده می پردازد و چهارشنبه 19 آبان ماه موضوع فرهنگ عمومی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

بازدید 8

نگاه کارشناسی به بحث اختلافات زوجین با خانواده همسر در برنامه «عصر خانواده»

برنامه عصر خانواده دوشنبه 17 آبان ماه در بخش کارشناسی خود به بررسی موضوع تعارضات زوجین با خانواده همسر خواهد پرداخت.

بازدید 9

میرطاهر مظلومی با شانس به برنامه «ماماهوت» می آید

برنامه «ماماهوت» دوشنبه 17 آبان ماه میزبان میرطاهر مظلومی؛ بازیگر سینما و تلویزیون می شود تا موضوع «بخت و اقبال» را از ابعاد مختلف بررسی کند.

بازدید 11

گزارش مکتوب غیرمحرمانه؛ بررسی وضعیت ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا سفره

برنامه غیر محرمانه جمعه 14 آبان ماه با موضوع «ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا سفره» و با حضور کارشناسان این حوزه از شبکه دو سیما پخش شد.

بازدید 10

تالاب انزلی موضوع برنامه «زنده باد زندگی» می شود

زنده باد زندگی دوشنبه 17 آبان ماه با حضور مهمانان و کارشناس گوناگون به بررسی تکدی گری در شهر و موضوع زیست محیطی تالاب انزلی می پردازد.

بازدید 25

«عصر خانواده» بررسی می کند؛ آنچه درباره نحوه برخورد با کودکان در هنگام بیماری باید بدانیم

برنامه «عصر خانواده» یکشنبه 16 آبان ماه بهداشت و سلامت خانواده را با موضوع روانشناسی کودکان در هنگام بیماری پی می گیرد.

بازدید 11

نگاهی بر بحث کیفیت دارو و مسمویت دارویی در برنامه 《زنده باد زندگی》

برنامه «زنده باد زندگی» شنبه 15 آبان ماه با حضور کارشناسان مختلف دریچه آگاهی و اطلاع رسانی در مباحث متعددی همچون موضوع دارو و مسمویت دارویی و پیامدها و آسیب های فضای مجازی را به روی بینندگان....

بازدید 35

پخش هفتگی خلاصه قسمت های سریال «هشت و نیم دقیقه»

خلاصه ای از قسمت های هفتم تا دوازدهم سریال «هشت و نیم دقیقه» که از شنبه 8 آبان تا پنجشنبه 13 آبان ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش شده، جمعه 14 آبان ماه ساعت 23:15 در همین شبکه به نمایش در خواهد آمد.

بازدید 12

بررسی مخاطرات ایمنی غذا در کشور در برنامه «غیر محرمانه»

مستند مناظره «غیر محرمانه» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه و جمعه (13 و 14 آبان ماه) از شبکه دو سیما پخش می شود با تمرکز بر شعار "ایمنی غذایی از مزرعه تا سفره" به موضوع وضعیت تولید محصولات...

>> > ... 91 92 93 94 95  ... < << 

پربازدیدترین اخبار

تولید جدید شبکه دو سیما با اجرای امیرعلی داناییبازدید 349 رخ به رخ با مسعود فراستیبازدید 240 "عشق بی پایان" برنامه زنده شبکه دو از کربلای معلیبازدید 209 از امشب گاهی به پشت سر نگاه کنبازدید 146 ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت هفته دفاع مقدسبازدید 137 آغاز پخش برنامه «رخ به رخ» با صدای کاوه آفاق از امشببازدید 129 ادامه پخش «کلبه عموپورنگ» از شبکه دوبازدید 122 معرفی برنامه‌های جدید شبکه دوبازدید 121 طلایی ترین کشتی گیرِ امسال ایران در «دست در دست»بازدید 119 قدردانی انجمن اهدای عضو ایرانیان از عوامل سریال «زندگی زیباست»بازدید 78 حمیدرضا پگاه در قامت مجری یک برنامه تلویزیونیبازدید 76 آغازی دیگر برای «هزار راه نرفته»بازدید 69 برنامه «هشتگ رخداد»بازدید 69 گیتی معینی مهمان نشان ارادت می‌شودبازدید 64 رخ به رخ شدن با کاپیتان پیشین تیم ملیبازدید 63 گفتگویی متفاوت با حسین سلیمانی در «رخ به رخ»بازدید 62 جشن میلاد حضرت رسول (ص) در برنامه «دست در دست»بازدید 59 همه چیز درباره صید ترال و ذخایر دریایی در «طبیعت ۳۶۰ درجه»بازدید 53 علیرضا جاویدنیا و زهرا سعیدی در برنامه شبانگاهی شبکه دوبازدید 42 برنامه «با ما بیا» ویژه روز بزرگداشت مولانا و سالمندان روانه آنتن می‌شودبازدید 40 تدارک شبکه دو سیما به مناسبت روز 13 آبانبازدید 39 «سیاوش طهمورث» بین دیوارهای شیشه‌ای «رخ به رخ»بازدید 37 رئیس شورای شهر تهران به نشان ارادت می‌آیدبازدید 34 الهه رضایی مهمان «دست در دست» می‌شودبازدید 32 مجید جلالی مهمان «دست در دست»می شودبازدید 30 بهروز رضوی مهمان این هفته «رخ به رخ» می‌شودبازدید 30 آخرین وضعیت تالاب انزلی و آزادسازی سواحل کاداستربازدید 20 قهرمان کشتی جهان مهمان «دست در دست» می‌شودبازدید 15 فیلم های سینمایی شبکه دوبازدید 12