اخبار

بازدید 10

شهید مهدی قاضی خانی و ماجرای "نهالِ" معصومش به روایت برنامه «از آسمان»

برنامه «از آسمان» جمعه 14 آبان ماه به ماجرای هدیه ای که رهبر معظم انقلاب برای نهال دختر خردسال شهید مهدی قاضی خانی فرستاد و آشنایی بیشتر با این شهید مدافع حریم اسلام می پردازد.

بازدید 19

با حضور سردار غلامرضا جلالی صورت می گیرد؛ شناخت دقیق تر جایگاه پدافند غیرعامل در برنامه «زنده باد زندگی»

«زنده باد زندگی» دوشنبه 10 آبان ماه میزبان سردار غلامرضا جلالی ؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور است تا به بررسی ضرورت اهمیت پدافند غیرعامل، جایگاه آن و شناخت دقیق تر این مفهوم بپردازد.

بازدید 12

روزشماری تا اربعین حسینی با ویژه برنامه «مغناطیس»

مجله تصویری «مغناطیس» عنوان برنامه ایست که از شنبه 8 آبان ماه با رویکرد آگاهی بخشی و بیان نکات ضروری برگزاری یکی از بزرگ ترین تجمعات شیعیان یعنی پیاده روی اربعین حسینی در جدول پخش برنامه های شبکه دو ق

بازدید 10

به مناسبت روز نوجوان؛ مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهمان «عصر خانواده» می شود

برنامه «عصر خانواده» شنبه 8 آبان ماه به مناسبت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی میزبان علیرضا حاجیان زاده؛ مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

بازدید 2

گفت و گو با معاون رئیس قوه قضائیه در برنامه «زنده باد زندگی»

برنامه «زنده باد زندگی» شنبه 8 آبان ماه علاوه بر پاسداشت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی با حضور معاون قوه قضائیه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

بازدید 13

کنکاشی در وضعیت طراحی لباس در ایران در مناظره «غیر محرمانه»

مستند مناظره «غیرمحرمانه» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آبان ماه از شبکه دو پخش می شود نگاهی به موضوع مد و پوشاک داشته و از منظر طراحی لباس به این مبحث پرداخته است.

بازدید 9

بررسی دو طرح « بازوی رباتیک» و «طرح به دید» در برنامه «دات آی آر»

« بازوی رباتیک» و «طرح به دید» عنوان دو طرحی هستند که سه شنبه و چهارشنبه 4 و5 آبان ماه در برنامه «دات آی آر» بررسی خواهند شد.

بازدید 5

شهرام عبدلی در «ماماهوت» از اکتشاف و اختراع می گوید

برنامه «ماماهوت» دوشنبه 3 آبان ماه میزبان شهرام عبدلی؛ بازیگر سینما و تلویزیون می شود تا با نگاهی ویژه به مبحث اکتشاف و اختراع بپردازد.

بازدید 12

واگویی دانستنی های مفید در خصوص دانش لیزر در برنامه «زنده باد زندگی»

«زنده باد زندگی» سه شنبه 4 آبان ماه موضوع گسترش دانش لیزر و کاربردهای آن در سطح جهان و ایران را در گفت و گو با یکی از اعضای هیات علمی پژوهشکده لیزر مورد توجه قرار می دهد.

بازدید 25

بررسی عوامل موثر در وفاداری زوجین در برنامه «عصر خانواده»

برنامه «عصر خانواده» دوشنبه 3 آبان ماه از ابعاد مختلف به موضوع وفاداری در خانواده، عوامل ارتقای صمیمت و تعهد زوجین به یکدیگر و چرایی کاهش آن می پردازد.

>> > ... 91 92 93 94 95  ... < << 

پربازدیدترین اخبار

تولید جدید شبکه دو سیما با اجرای امیرعلی داناییبازدید 349 رخ به رخ با مسعود فراستیبازدید 240 "عشق بی پایان" برنامه زنده شبکه دو از کربلای معلیبازدید 209 از امشب گاهی به پشت سر نگاه کنبازدید 146 ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت هفته دفاع مقدسبازدید 137 آغاز پخش برنامه «رخ به رخ» با صدای کاوه آفاق از امشببازدید 129 ادامه پخش «کلبه عموپورنگ» از شبکه دوبازدید 122 معرفی برنامه‌های جدید شبکه دوبازدید 121 طلایی ترین کشتی گیرِ امسال ایران در «دست در دست»بازدید 119 قدردانی انجمن اهدای عضو ایرانیان از عوامل سریال «زندگی زیباست»بازدید 78 حمیدرضا پگاه در قامت مجری یک برنامه تلویزیونیبازدید 76 آغازی دیگر برای «هزار راه نرفته»بازدید 69 برنامه «هشتگ رخداد»بازدید 69 گیتی معینی مهمان نشان ارادت می‌شودبازدید 64 رخ به رخ شدن با کاپیتان پیشین تیم ملیبازدید 63 گفتگویی متفاوت با حسین سلیمانی در «رخ به رخ»بازدید 62 جشن میلاد حضرت رسول (ص) در برنامه «دست در دست»بازدید 59 همه چیز درباره صید ترال و ذخایر دریایی در «طبیعت ۳۶۰ درجه»بازدید 53 علیرضا جاویدنیا و زهرا سعیدی در برنامه شبانگاهی شبکه دوبازدید 42 برنامه «با ما بیا» ویژه روز بزرگداشت مولانا و سالمندان روانه آنتن می‌شودبازدید 40 تدارک شبکه دو سیما به مناسبت روز 13 آبانبازدید 39 «سیاوش طهمورث» بین دیوارهای شیشه‌ای «رخ به رخ»بازدید 37 رئیس شورای شهر تهران به نشان ارادت می‌آیدبازدید 34 الهه رضایی مهمان «دست در دست» می‌شودبازدید 32 مجید جلالی مهمان «دست در دست»می شودبازدید 30 بهروز رضوی مهمان این هفته «رخ به رخ» می‌شودبازدید 30 آخرین وضعیت تالاب انزلی و آزادسازی سواحل کاداستربازدید 20 قهرمان کشتی جهان مهمان «دست در دست» می‌شودبازدید 15 فیلم های سینمایی شبکه دوبازدید 12