خرده روایت ها

خرده روایت ها

تهیه‌کننده:

سیدمحمدصادق حسینی

کارگردان:

محمدباقر مفیدی کیا

مجموعه‌ای از آثار داستانی کوتاه

معرفی برنامه

خرده روایت‌ها مجموعه‌ای از آثار داستانی کوتاه بوده که در هر اپیزود به روایتی از زندگی مشاهیر دینی، ملی، علمی، هنری، سیاسی، نظامی و انقلابی ایران می‌پرداخت. این مجموعه به مناسبت روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد، این مجموعه‌های کوتاه در قالب دو قسمت سریال تهیه شده که به روایت بخش‌هایی از زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (شنبه چهاردهم خرداد) و شهیدان اسدالله لاجوردی و محمدعلی رجایی (یکشنبه پانزدهم خرداد) می‌پردازد.

«خرده روایت‌ها» در روایت‌های مربوط به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، با عناوینی همچون «دعوت»، «نامه»، «مسافر»، «توکل» و «سرو چمان» شنبه چهاردهم خرداد مهمان خانه مخاطبان می‌شود. این برنامه در روایت‌های مربوط به شهید رجایی با عناوین «نوبرانه»، «آقازاده»، «خنگا»، «فرش قرمز» و «قرار» و در روایت‌های مربوط به شهید لاجوردی با عناوین «خلوت»، «بند (پِ)» و «پدری» یکشنبه پانزدهم خرداد روانه آنتن خواهد شد.

این برنامه به مناسبت هفته دولت به پخش کلاکت‌های مربوط به شهید رجایی و شهید لاجوردی بصورت اپیزودیک و مدت زمان تقریبی 5 تا 8 دقیقه می‌پردازد.

 

کارگردان: محمدباقر مفیدی کیا

تهیه کننده: سیدمحمدصادق حسینی

مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری مصیر

زمان پخش: شنبه 1401/3/14 و یکشنبه 1401/3/15 ساعت 21:20 و بازپخش: ساعات 9:40 صبح، 16:10 و 2:10 بامداد // به مناسبت هفته دولت، یکشنبه 1401/6/7 در فواصل برنامه‌ها

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها