مشاهده خبر

«کافه بازی» حامی بازی سازهای ایرانی

«کافه بازی» از بازی سازهای ایرانی و فعالان صنعت بازی‌ های رایانه ای حمایت و آخرین تحولات بازی‌ های رایانه ای را مرور می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «کافه بازی» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما که به تهیه کنندگی و کارگردانی ماجد بازرگان و با هدف حمایت از بازی سازهای ایرانی و فعالان صنعت بازی‌ های رایانه ای و مروری بر آخرین تحولات بازی‌ های رایانه ای پنجشنبه و جمعه روی آنتن شبکه دو سیما می‌ رود.
ماجد بازرگان هدف اصلی این برنامه را حمایت از بازی سازهای ایرانی و ایجاد فضا و فرهنگ درست بازی کردن نزد نوجوانان و جوانان دانست و افزود: حوزه بازی‌ های رایانه ای به شدت پرطرفدار و پر مخاطب است، طبق آماری که بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای داده بیش از 35 میلیون بازیکن رایانه ای در کشور داریم که غالبا نوجوان و جوان هستند و نیاز است که نه تنها خود بازیکنان بلکه خانواده‌ های آن‌ها نیز با فرهنگ صحیح استفاده از بازی‌ های رایانه ای آشنا شوند.
وی ادامه داد: اولین و مهم ترین موردی را که خانواده‌ها عزیز باید رعایت کنند رده بندی سنی بازی‌ها است، تمامی‌ بازی‌ های ایرانی و خارجی دارای رده بندی سنی هستند که نیاز است خانواده‌ ها توجه جدی داشته باشند، ما در این برنامه به این مهم ونیز فناوری‌های جدید در حوزه بازی‌ های رایانه ای می‌ پردازیم. 
یکی از مهم ترین قسمت های این برنامه معرفی بازی‌ های تولید داخل کشور است که هدفش حمایت از تولیدات داخلی است و این بازی‌ ها کم از بازی‌ های خارجی ندارد.
دعوت از بازی سازها و معرفی بازی‌ های مطرح و نقد و بررسی آن‌ها از دیگر بخش های این برنامه است.
تهیه کننده «کافه بازی» حمایت از تولیدکنندگان بازی‌ های رایانه ای داخل کشور را از مهم ترین بخش های این برنامه دانست و تصریح کرد: یکی از بخش های مهم این برنامه معرفی بازی سازهای داخل کشور است که حمایت مالی نمی‌ شوند، ما در این برنامه این بازی‌ ها را معرفی می‌ کنیم که تبلیغی برای بازی سازها باشد تا سرمایه گذار برای آن‌ها پیدا شود.
او ادامه داد: خوشبختانه شاهد رشد بینندگان این برنامه هستیم، به گونه ای که «کافه بازی» یکی از پرطرفدار ترین برنامه‌ های شبکه دو سیماست و با حجم زیادی از پیامک و بازخورد مخاطبان در فضای مجازی روبرو هستیم. «کافه بازی» حلقه اتصال نوجوانان با تلویزیون است و ما شاهد حضور پررنگ جوانان و نوجوان در این برنامه هستیم.
برنامه «کافه بازی» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیماست که، پنجشنبه و جمعه ساعت 15:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌ رود.

آخرین اخبار

کار با پشتوانه اندیشه ماجرای ابتلای «امیر کاظمی» به کرونا فصل دوم «بیگانه‌ای با من است» آتیلا پسیانی مقابل دوربین سریال شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو امیر کاظمی راهی «دست در دست» می‌ شود سیاوش طهمورث به شب‌نشینی زمستانی «دست در دست» می‌رود هیچ بی احترامی به لباس کرُدی نشده است حسین مهری و مریم مومن جلوی دوربین سریال نوروزی رفتند تلویزیون در سوگ شهادت بانوی دو عالم بازیگر «بچه مهندس» مهمان برنامه امشب «دست در دست» می‌شود شب‌نشینی زمستانی با رسول نجفیان در برنامه امشب «دست در دست» «کافه بازی» حامی بازی سازهای ایرانی میهمانان حضوری چهارشنبه ۲۴ دی ماه برنامه در انتهای الوند صبحگاهی «دست در دست» ویژه فصل زمستان روانه آنتن می‌شود «هزار راه نرفته» دوباره تولید می شود میهمانان حضوری دوشنبه ۲۲ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی «دو در دو» مسابقه جدید شبکه دو شد تلویزیون از بهمن «شبکه کوچک» دارد بازدید معاون سیمای رسانه ملی از پشت صحنه برنامه در انتهای الوند نگارش و ساخت دکور «شبکه کوچک» به پایان رسید ثریا قاسمی به جمع بازیگران «بچه مهندس ۴» پیوست. نقالی و مرشدخوانی داستان زال و سیمرغ امشب در «فیروزان» میهمانان حضوری دوشنبه ۱۵ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی روح بلند و ملکوتی فقیه انقلابی فیلسوف مجاهد عمار رهبر حضرت آیت‌الله علامه محمدتقی مصباح یزدی به ملکوت اعلی پیوست. میهمانان حضوری شنبه ۱۳ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی نخستین قسمت از ویژه برنامه «سردار کرّار» امشب روی آنتن شبکه دو میهمانان حضوری چهارشنبه ۱۰ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی پخش مستند «آقای ژنرال» به مناسبت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی واکاوی عملکرد متفاوت رسانه‌های خارجی در مستند «حزب خاکستری» میهمانان حضوری سه شنبه ۹ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی بازدید مدیر شبکه دو سیما از روند تولید مسابقه «محاکات» میهمانان حضوری دوشنبه ۸ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی میهمانان حضوری یک شنبه ۷ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی میهمانان حضوری شنبه ۶ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی کرونا ساختار برنامه «بچه محل» را به هم ریخت/ انتقاد از بی‌توجهی به حوزه کودک نیمه اول زمستان چه سریال هایی پخش می شوند؟ میهمانان حضوری چهارشنبه ۳ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی میهمانان حضوری سه شنبه ۲ دی برنامه در انتهای الوند صبحگاهی محمد معتمدی، فریبا نادری، مصطفی راغب و ... در میان مهمانان یلدایی شبکه دو بازیگران «خانه امن» مهمان «ایرانیش» می شوند میهمانان حضوری یکشنبه ۳۰ آذر برنامه در انتهای الوند صبحگاهی یلدای شبکه دو چگونه است؟ یلدای امسال را با تلویزیون بگذرانید مجید واشقانی و گیتی خامنه مجریان یلدایی شبکه دو میهمانان حضوری شنبه ۲۹ آذر برنامه در انتهای الوند صبحگاهی کامران تفتی مهمان ویژه‌برنامه «دست در دست» می‌شود «مثبت خانواده» به استقبال شب یلدا می رود «دهه شصتی» از این جمعه به روی آنتن می رود شبنم قلی‌خانی و حامد فقیهی مهمان ویژه‌برنامه «دست در دست» می‌شوند

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها