مشاهده خبر

فیلمهای سینمایی شبکه دو (12 و 13 اسفند)

فیلمهای سینمایی آخر هفته پنجاهم شبکه دو اعلام شد.

فیلم سینمایی «عملیات نجات عروسک»

توسانت مرد جوانی است که در قسمت چرخ‌دستی‌های یک فروشگاه مشغول به کار است. روزی به همراه دوستش الکس، یک اطلاعیه مبنی بر گم شدن عروسکی پارچه‌ای می‌بینند که صاحبش در ازای یافتن آن، حاضر به پرداخت مژدگانی است. توسانت در ابتدا سعی می‌کند با خرید یک عروسک و جا زدن آن به جای عروسک اصلی، مژدگانی را دریافت نماید، اما میشل که مردی خانواده‌دار بوده و عروسک متعلق به دختر خردسالش است، متوجه می‌شود و هیچ پولی به توسانت نمی‌دهد. توسانت که حاضر به دست کشیدن از مژدگانی نیست، از میشل می‌خواهد با او برای یافتن عروسک راهی شود. جستجوی توسانت و میشل برای عروسک سر از مکان‌های مختلفی درآورده و آنها را با مخاطرات جدی و در عین حال طنزآمیزی مواجه می‌کند. در نهایت پس از 24 ساعت جستجو آنها موفق به یافتن عروسک می‌شوند. در پایان میشل و توسانت به دوستانی صمیمی تبدیل شده و با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی نیز پیدا می‌کنند.

 

اطلاعات تکمیلی:

عنوان اصلی: Looking fot Teddy

کارگردانان: جولین ارو، فیلیپ مکلن

تهیه کننده: ریچارد گرند پایر

بازیگران: کَد مراد، مالیک بِن تالها، رومین لانکری

ژانر: طنز، خانوادگی

سال تولید: 2018

کشور سازنده: فرانسه

مدت زمان: 71 دقیقه

زمان پخش: جمعه 12 اسفند 1401 ساعت 00:10 بامداد

 

**********

فیلم سینمایی «سرزمین خواب»

بزگوش پسربچه‌ای است که به جرم دروغ‌گویی به یک بچه غول تبدیل شده است؛ وی دچار بی‌خوابی مزمن شده و به سرزمین قصه می‌آید و وارد قصه دخترک قصه‌گو پرهون می‌شود. او پرهون را به خانه خود در سرزمین غول‌ها برده و در قفس می‌اندازد و مجبورش می‌کند که برایش قصه تعریف کند. پرهون مطمئن است برادرش دامون و الاغشان نوَبر که شاهد ربوده شدن او بوده‌اند، برای نجاتش می‌آیند. در پایان مشخص می‌شود همه این ماجراها را پرهون در خواب می‌بیند.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: علی لطفی

تهیه کننده: علی لطفی

ژانر: کودک و نوجوان

سال تولید: 1391

کشور سازنده: ایران

مدت زمان: 91 دقیقه

زمان پخش: جمعه 12 اسفند 1401 ساعت 8 صبح

 

**********

فیلم سینمایی «خانواده آسادا»

این فیلم، داستان ماساشی، عکاس جوانی است که به همراه برادر بزرگترش یوکی‌هیرو  و پدر و مادرش، خانواده‌ای صمیمی دارند. ماساشی برای پروژه فارغ التحصیلی مدرسه عکاسی، یک لحظه خانوادگی خنده‌دار از دوران کودکی خود را تکرار می‌کند. این عکس به موفقیت بزرگی برای او تبدیل می‌شود و باعث گردآوری مجموعه‌ای از عکسهای طنزآمیز خانوادگی می‌شود که با رؤیای پدرش برای آتش‌نشان شدن شروع می‌شود. پس از گرفتن چندین پرتره خانوادگی دیگر، زلزله بزرگ توهوکو رخ می‌دهد و ماساشی مجبور می‌شود در جستجوی اولین خانواده‌ای که در خارج از منطقه زندگی خود عکاسی کرده است، به ایوات برگردد که در جستجوی خود با اونو یوسوکه روبرو می‌شود. این فرد عکسهایی را بازیابی می‌کند که امیدی برای بازگشت خاطرات به خانواده‌ها باشد و در این میان ماساشی هم به او ملحق می‌شود.

 

اطلاعات تکمیلی:

عنوان اصلی: The Asadas

کارگردان: ریوتا ناکانو

بازیگران: میتسورو هیراتا، یورا گوتو، جون فوبوکی

ژانر: خانوادگی

سال تولید: 2020

کشور سازنده: ژاپن

مدت زمان: 112 دقیقه

زمان پخش: جمعه 12 اسفند 1401 ساعت 17:45

 

**********

فیلم سینمایی «لبخند ماهی‌ها»

فریدون جوانی است که به دلیل متارکه پدر و مادر و درگذشت مادرش در زمان کودکی، با پدرش زندگی می‌کند. وی که به کار خاصی اشتغال ندارد، دغدغه زیادی در خصوص تغییر شرایط زندگی‌اش دارد. این وضعیت ادامه دارد تا اینکه به او خبر می‌دهند پدر بزرگ مادری‌اش در روستا از دنیا رفته و او به عنوان تنها وارث پدربزرگ تصمیم می‌گیرد به روستا رفته و اموال را تحویل بگیرد. او با رفتن به آنجا درمی یابد پدربزرگ یک خانه و استخر پرورش ماهی را برای او به ارث گذاشته. فریدون در ابتدا تصمیم دارد خانه و استخر را بفروشد، اما مدتی که در آنجا می‌ماند و با مردم و کارکنان استخر بیشتر آشنا می‌شود، تصمیم می‌گیرد در همانجا بماند و حتی پدرش را نیز پیش خود بیاورد.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: سعید بصیری

تهیه کننده: محسن دانشور

بازیگران: کامران تفتی، مهران رجبی، ایمان صفا، عباس محبوب، اصغر نقی زاده، فرج اله گل سفیدی

ژانر: خانوادگی، طنز

سال تولید: 1393

کشور سازنده: ایران

مدت زمان: 90 دقیقه

زمان پخش: شنبه 13 اسفند 1401 ساعت 00:40 بامداد

 

 

آخرین اخبار

حضور نماینده بانوان دکتر قاضی زاده هاشمی در «خط سوم» امروز حضور نماینده بانوان نامزدهای ریاست جمهوری در «خط سوم» در آستانه عید سعید غدیر خم؛ «مهمونی 10 کیلومتری غدیر» روی آنتن شبکه دو سیما «کار خونه» با حضور بانویی کارآفرین از استان خراسان شمالی «جاده دلتنگی» از پا به ماه روی آنتن شبکه دو سیما دیداری تازه با دکتر علی شریعتی از قاب مجله هنری بوم پخش دعای عرفه از شبکه دو طنین دعای پرفیض عرفه از قاب تلویزیون بدون تعارف با نامزدهای ریاست جمهوری پخش ویژه برنامه «کوی محبت» در رثای امام باقر(ع) اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو «مهمان ناخوانده» در پا به ماه روی آنتن شبکه دو سیما پخش میزگرد فرهنگی نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از شبکه دو سیما دیداری تازه با فرش ایرانی از قاب مجله هنری بوم ویژه برنامه «بیا وسط» به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) پخش ویژه برنامه «کوی محبت» در شب شهادت جوادالائمه(ع) اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو انتخابات در آینه زنان از قاب «خط سوم» چهارقلوهای ما به شبکه دو می آیند «کار خونه» با حضور بانویی کارآفرین از استان استان خراسان رضوی واکنش سریع هنری؛ نگاهی به آفرینش‌های هنری در بدرقه شهیدان پرواز اردیبهشت «امام» در قاب سینما به روایت بهروز افخمی مستند «مسجد کاج» روایتی از ساخت یک مسجد توسط امام خمینی سیمای انتخابات با «زمانه» از شبکه دو برنامه «ایام» ویژه چهاردهم و پانزدهم خرداد از شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد مستند «پدر، پسر، گلوله» از قاب شبکه دو «شما اکنون در طرف درست تاریخ ایستاده‌اید!» آغاز زندگی مشترک، با خانه یا بی خانه بررسی نقش مادر رئیس جمهور در ماندگاری نماد زن ایرانی پخش زنده مراسم یادبود «شهدای خدمت» از شبکه دو اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو «عشق» موضوع «برنامه بیا وسط» شد خاخام‌های ضد صهیونیست مهمان «نوسان» شدند «پا به ماه» به «بخش مادری» می آید یک روز با امام جمعه در شبکه دو پخش زنده مراسم دعاى كميل بمناسبت شام غریبان شهدای راه خدمت از حرم حضرت معصومه(س) تاملی بر آخرین ایده رئیس جمهور در سازمان ملل در برنامه «خط سوم» معلمت که بهشتی باشد توام راهی بهشت می‌شوی روایت «هنر رضوی» از قاب مجله هنری بوم پیام رئیس رسانه ملی در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش پیام تسلیت رهبر انقلاب اسلامی و اعلام عزای عمومی در پی شهادت رئیس‌جمهور و همراهان گرامی ایشان مهدی باکری با «عاشورا» به شبکه دو آمد إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ بازخوانی خاطرات واقعی زائرین از مهربانی امام رضا(ع) بررسی اهمیت مهریه در امر ازدواج در برنامه «بیا وسط» مراسم عروسی موضوع «برنامه بیا وسط» شد اطلاعات و زمان پخش فیلمهای سینمایی شبکه دو «آقای قاضی» به شبکه دو آمد «روز، زندگی، بهار» با «پا به ماه» به شبکه دو می آید

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها