مشاهده خبر

ماجرای ابتلای «امیر کاظمی» به کرونا

امیر کاظمی بازیگر گفت: این روزها تقریبا نزدیک به 200 نفر در 2 گروه و در یک ساختمان مشغول کاریم تا سریال «هم بازی» را به آنتنِ شب عید برسانیم.

برنامه «دست در دست» چهارمین شب‌نشینی زمستانی خود را با حضور امیر کاظمی و مهمان جهادگر خود روانه آنتن کرد.

امیر کاظمی با اشاره به ساخت سریال نوروزی شبکه دو، اظهار داشت: این روزها تقریبا نزدیک به 200 نفر در دو گروه و در یک ساختمان مشغول کاریم تا سریال را به آنتنِ شب عید برسانیم.

کاظمی از تجربه ابتلای خود به کرونا گفت: اواخر مهرماه و در حین ساخت سریال «با خانمان» که گریم متفاوتی داشتم، این اتفاق افتاد. به هر حال وقتی یک ساعت و نیم در اتاق گریم هستید و به ویژه اینکه یکی از بازیگران قبل از من مبتلا شده بود امکان سرایت زیاد است. البته ممکن است دلیل دیگری هم داشته باشد.

بازیگر «لیسانسه‌ها» افزود: من به سرعت بعد از اینکه متوجه تب کردنم شدم آزمایش دادم و همین تشخیص سریع باعث شد از این بیماری آسان‌تر گذر کنم. بنابراین از مردم می‌خواهم نسبت به علایم خود بی توجه نباشند تا خدایی نکرده ضمن اینکه از درمان خود غافل نمی‌شوند، زمینه ابتلای دیگران را به کوید 19 را هم فراهم نخواهند کرد.

بازیگر «شمعدونی» با اشاره به نقشش در سریال «باخانمان» گفت: نقشم در این سریال را واقعا دوست دارم. به شدت شعر خواندن و شنیدن خوانش آن با صدای خوش را دوست دارم اما حافظه حفظ کردن آن را ندارم. صدابردار ما در سریال «لیسانسه‌ها» فردی بود به نام فرخ فدایی که با صدای دلنشینی که دارند از هر فرصتی استفاده می‌کردند و شعر می‌خواندند، این شعرخوانی ها برای ما بسیار لذت‌بخش بود.

کاظمی با بیان اینکه من عاشق بازی کردن و گپ و گفت‌های فرهنگی و هنری هستم در پاسخ به سوالی بیان داشت: مادر من متولد ایران نیستند، مادربزرگ من آلمانی‌الاصل و پدربزرگم از نوجوانی در آلمان بزرگ شدند. مادرم از نوجوانی به تهران آمد و اصلا با فرهنگ و هنر ایرانی غریبه نیست.

وی افزود: مادرم خیلی شیرین فارسی یاد گرفته و چون اطرافیانش اصفهانی بوده‌اند یک ته‌لهجه اصفهانی دارد که خودش هم هیچ‌وقت این مساله نمی‌پذیرد، اما پدرم نائینی است و تهران زندگی کرده‌ است.

کمیل کرمانی نماینده گروه جهادی بچه‌های مسجد جعفری قیطریه دیگر مهمان این برنامه بود. وی درباره کارهایی که در این گروه جهادی انجام می‌شود، توضیح داد: از کارهای ویژه این گروه رسیدگی به افراد مسن و یا مریضی است که در خانه بستری شده‌‌اند و کسی را ندارند که به امورات‌شان رسیدگی کند. جرقه این کار نیز با یک اردوی جهادی در سال 89 زده شد. به عنوان یک تعداد کارگر سمت ماکو برای ساخت مسجد روانه شدیم و در آنجا با یک گروه جهادی آشنا شدیم. از آنجا به بعد در بیشتر بحران‌های طبیعی مثل سیل و زلزله، کرونا و ... همراه مردم بودیم.

کرمانی ادامه داد: محور بودن مساجد در محلات کمی کمرنگ شده، وقتی هیات امنا و امام جماعت مسجدی همراه جوانان محله‌ای باشند اعتماد صورت می‌گیرد ،بنابراین وقتی امام جماعت معرف کسی باشد اعتماد از مسیر درستی ایجاد می‌شود.

این جهادگر با بیان اینکه همیشه مشکلات مالی باعث تنهایی کسانی که ما به کمک آنها می‌رویم نشده گفت: بسیاری از این عزیزان وضعیت مالی بدی ندارند اما تنها زندگی می‌کنند و کسی را ندارند که در روزهای سخت دستگیرشان باشد.

وی با بیان اینکه به قدری مردم ما مهربانند و در سختی‌ها دست شان در دست یکدیگر است که تنها در روزهای سختی این حجم از معرفت آنها آشکار می‌شود، اظهار داشت: زحمات کادر درمان قابل تقدیر نیست و همت‌شان قابل نشان دادن نیست. همراهی مردم هم از طرق مختلف صورت می‌گیرد. ما هم از ظرفیت‌های محله خودمان استفاده کردیم با شیفت بندی گروه‌های مختلفی که وجود دارند سعی کردیم کاری که از دست‌مان برمی‌آمد را با همراهی مردم انجام دهیم.

امیر کاظمی با آروزی شادی روح همه شهدای سلامت گفت: این روزها کادر، درمان که البته پدر و مادر من هم در بیمارستان کار می‌کنند، وظیفه دشواری دارند و خانواده‌های‌شان بسیار نگران آنها هستند.

«دست در دست» یک شب‌نشینی زمستانی است که در حال و هوایی آرام با حضور مهمانانی در حوزه‌های مختلف و البته گروه‌های جهادی پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می شود.

این برنامه  کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی احسان مرادی که در فصل زمستانی خود میزبان رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، مهشید جوادی، امیر کاظمی و ... بوده است.

آخرین اخبار

بازیگر مختارنامه مهمان «دست در دست» می شود گرامیداشت روز پدر در ویژه‌برنامه «دست در دست» نادر سلیمانی مهمان ویژه‌برنامه «دست در دست» می شود جشن تلویزیون در شب و روز میلاد امیرالمومنین حضرت علی (ع) تلویزیون مسابقه بازیگری و خوانندگی برگزار می‌کند عاشقانه‌ای برای نوروز فصل سوم «تازه‌شو» روانه آنتن شبکه دو می‌شود پرونده زراعت چوب و حفاظت از جنگل‌ها روی میز "طبیعت ۳۶۰ درجه" «خانه ما»؛ الگوی صحیح برای آموزش مهارت مالی در تلویزیون سریال "از سرنوشت۴" پاییز ۱۴۰۰ با بازیگران جدید روانه آنتن می‌شود ناهید امیریان مهمان «دست در دست» می‌شود علیرضا مسعودی مهمان «دست در دست» می‌شود آغاز به کار شبکه ای تلویزیونی در مقیاس کوچک نگارش فیلمنامه «بچه مهندس ۴» به پایان رسید بزرگ‌ترین عروسک ماریونت به شبکه دو آمد همایون ارشادی مقابل دوربین سریال نورزی شبکه دو رفت شاعر ترانه «ماه و ماهی» مهمان «دست در دست» می‌شود علیرضا بدیع به «دست در دست» می‌رود شهرام عبدلی در برنامه «دست در دست» عنوان کرد؛ آغاز تصویربرداری مینی‌سریال جدید نصرت میرعظیمی بهرام پائیز مهمان «دست در دست» می‌شود بیان جزییات واکسیناسیون عمومی در برنامه «دست در دست»؛ در صورت تایید، واکسن هندی پس از واکسن روسی می‌آید عنایت بخشی و غلامرضا صنعتگر مهمان «دست در دست» می‌شوند «خانواده جدید» سریال تازه شبکه دو سیما سخنگوی سازمان غذا و دارو مهمان «دست در دست» می‌شود شناخت ویژگی‌های ارتباط صحیح با خانواده همسر و چالش‌های آن در «کام شیرین» وزیر آموزش و پرورش مهمان «در انتهای الوند» می‌شود "طبیعت ۳۶۰ درجه" برنامه ای برای عاشقان طبیعت مالیات در ایران در «غیرمحرمانه» مهران رجبی مهمان "دست در دست" می شود مرتضی امیری اسفندقه مهمان "دست در دست" می شود بانوی قصه گوی چند نسل در «دست در دست»: اولین کسی بودم که از بچه‌ها در اجرای رادیویی استفاده کردم پوراندخت مهیمن امشب مهمان «دست در دست» می‌شود جشن میلاد بانوی دو عالم در تلویزیون میرزایی: تلویزیون «ایرانیش» را تکثیر کند «دست در دست» با جمعی از اطبا روانه آنتن می‌شود میهمانان حضوری یکشنبه ۱۲ بهمن برنامه در انتهای الوند صبحگاهی "طبیعت ۳۶۰ درجه" برنامه ای برای عاشقان طبیعت شب‌نشینی زمستانی با مسعود اسکویی در برنامه «دست در دست» سیمای 42 سالگی انقلاب در قاب تلویزیون فریبا متخصص مهمان دورهمی زمستانی «دست در دست» می‌شود برنامه «دست در دست» پنجشنبه 9 بهمن ماه میزبان فریبا متخصص، بانوی بازیگر و گوینده رادیو است. کار با پشتوانه اندیشه ماجرای ابتلای «امیر کاظمی» به کرونا فصل دوم «بیگانه‌ای با من است» آتیلا پسیانی مقابل دوربین سریال شبکه دو امیر کاظمی راهی «دست در دست» می‌ شود سیاوش طهمورث به شب‌نشینی زمستانی «دست در دست» می‌رود هیچ بی احترامی به لباس کرُدی نشده است حسین مهری و مریم مومن جلوی دوربین سریال نوروزی رفتند تلویزیون در سوگ شهادت بانوی دو عالم بازیگر «بچه مهندس» مهمان برنامه امشب «دست در دست» می‌شود شب‌نشینی زمستانی با رسول نجفیان در برنامه امشب «دست در دست» «کافه بازی» حامی بازی سازهای ایرانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها