مشاهده خبر

فیلمهای سینمایی شبکه دو (23 و 24 تیرماه)

فیلمهای سینمایی پایان هفته شبکه دو در هفته هفدهم سال

انیمیشن «قطار دایناسور، جزیره ماجراجویی»

دایناسورهای دوست داشتنی و صمیمی، سوار «قطار دایناسورها» می‌شوند تا به نقاط مختلفی در زمان حرکت کنند. به این ترتیب دایناسورهای کوچولو به ماجراجویی‌های مختلفی می‌روند و مطالب تازه‌ای از زمانهای مختلف دوران زمین یاد می‌گیرند و...

 

نام اصلی: Dinosaur Train: Adventure Island

کارگردانان: کریگ بارت لت، تری زومی

تهیه کننده: کریگ بارت لت

ژانر: کودک و نوجوان

سال تولید: 2021

کشور سازنده: آمریکا

مدت (دقیقه): 78 دقیقه

زمان پخش: پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 8 صبح

 

**********

فیلم سینمایی «من پدر خوبی هستم»

داستان این فیلم در مادرید پایتخت اسپانیا و حول یک خانواده اتفاق می‌افتد که دارای پنج فرزند هستند. خاویر پدر خانواده فکر می‌کند که بهترین پدر قرن بیست و یکم است. او برای یک شرکت تلفن همراه کار می‌کند و مدیر عامل و تکنسین رایانه است. او آنقدر غرق کار است که همسرش ماریسا و فرزندانش سارا، کارلوتا، روچو دانی و پائولا را نمی‌بیند. او همیشه فکر می‌کند همه چیز مرتب است و ماریسا در مورد همه چیز بدون این که نیازی باشد اغراق می‌کند. ماریسا در بیشتر موارد، از روزارا، خانمی که خدمتکار خانه است برای نگهداری از بچه‌ها کمک می‌گیرد. اوضاع زمانی بدتر می‌شود که خاویر به همسرش می‌گوید نمی‌تواند به سفر برود. آنها قرار بود به مناسبت پانزدهمین سالگرد زندگی مشترکشان به سواحل کارائیب بروند.

 

نام اصلی: Father there is Only one

کارگردان: سانتیاگو سِگورا

تهیه کننده: سانتیاگو سِگورا

بازیگران: سانتیاگو سِگورا، تونی آکوستا، سیلویا آبریل

ژانر: خانوادگی، طنز

سال تولید: 2019

کشور سازنده: اسپانیا

مدت (دقیقه): 77 دقیقه

زمان پخش: جمعه 24 تیرماه ساعت 00:20 بامداد

 

**********

فیلم سینمایی «یک اشتباه کوچولو»

داستان این فیلم درباره ماجراهای کودکی بسیار شیطان و بازیگوش به نام آرین است که بارها و بارها همچون یک مجرم کوچولو به او نگاه شده است. او نمی‌داند چرا دست به هر کاری می‌زند عاقبت کارهای او این گونه می‌شود. اشتباهات کوچک او تبدیل به یک اشتباه بزرگتر می‌شود که دیگر قادر نیست آن را درست کند. از جمله مشکلاتی که آرین با آن دست به گریبان است، دروغگویی است. پدر و مادر آرین بسیار از این مسأله ناراحت بوده و برای حل شدن این مشکل، او را نزد مشاور می‌برند. مشاور پس از صحبت با آرین، به این نتیجه می‌رسد که این رفتارهای ناپسند او، ریشه در محیط خانوادگی نامناسب و رفتارهای پدر و مادر دارد. اما والدین آرین به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمی‌روند، تا اینکه شبی پدر آرین در حالی که به همراه خانواده از میهمانی بازمی گشته‌اند، با ماشینی تصادف کرده و پا به فرار می‌گذارد. در ادامه او و مادر آرین برای اینکه احیاناً مجبور به پرداخت خسارت ماشین آسیب دیده نشوند، نقشه‌ای کشیده و به دروغ به پلیس زنگ زده عنوان می‌کنند اتومبیلشان دزدیده شده است! در نهایت این نقشه‌ها راه به جایی نبرده و ماجرا را پیچیدهتر می‌کند و با کشیده شدن پای پلیس به ماجرا، پدر و مادر مجبور می‌شوند به حقیقت اعتراف کنند. اینجاست که آنها به درستی حرف مشاور و اینکه مشکلات رفتاری پسرشان ریشه در عملکرد خود آنها دارد پی می‌برند.

 

کارگردان: افسانه منادی

تهیه کننده: نادر مقدس

ژانر: خانوادگی

بازیگران: امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی، علی منادی

سال تولید: 1391

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 89 دقیقه

زمان پخش: جمعه 24 تیرماه ساعت 8 صبح

 

**********

فیلم سینمایی «فلورا و سنجاب شگفت‌انگیز»

فلورا برحسب اتفاق به سنجابی در حیاط خانه‌شان برمی‌خورد که طی یک سانحه به قدرت‌های ابرقهرمانانه دست یافته. پدر و مادر فلورا هر دو خالق داستانهای مصوّر خیالی هستند و به تصوّرات دخترشان قوت می‌بخشند و در خرابکاری‌های سنجاب، او را یاری می‌کنند تا او بتواند سنجاب را از دست پلیس فراری دهد. در نهایت بعد از آنکه سنجاب ایدههای ذهنی جالبی برای نویسندگی مادر فلورا به وجود می‌آورد؛ از آنها خداحافظی کرده و و نزد همنوعانش بازمی‌گردد.

 

نام اصلی: Flora & Ulysses

کارگردان: لنا خان

تهیه کننده: جیل نیتر

بازیگران: ماتیلدا لاولر، آلیسون هانیگان، بن استوارتس

ژانر: خانوادگی، طنز

سال تولید: 2021

کشور سازنده: آمریکا

مدت (دقیقه): 79 دقیقه

زمان پخش: جمعه 24 تیرماه ساعت 17:55

 

**********

فیلم سینمایی «زن خوب، مرد خوب»

ایرج و تورج دو باجناق هستند که با دو خواهر به نامهای نغمه و نگار ازدواج کرده‌اند. این دو که دائم از سوی همسرانشان مورد تحقیر قرار می‌گیرند، به طور اتفاقی با گوشت شترمرغ تولیدی یک مزرعه تحقیقاتی آشنا می‌شوند، که زنان به محض خوردن آن، به افرادی بسیار آرام و مطیع شوهرانشان تبدیل می‌شوند. آنها که از تأثیر این گوشتها بر روی زنان آگاه شده‌اند، رستوران مخصوصی راه انداخته و به ثروت زیادی دست پیدا می‌کنند اما با گذشت مدتی، ایرج و تورج هر دو از شرایط پیش آمده و اینکه همسرانشان همیشه مطیع آنها هستند کلافه شده و شرایط را به حالت اول بازمی‌گردانند.

 

کارگردان: علی اسدالهی

تهیه کننده: جمال گلی

بازیگران: هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، شبنم فرشادجو، فریبا نادری

ژانر: خانوادگی، طنز

سال تولید: 1393

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 82 دقیقه

زمان پخش: جمعه 24 تیرماه ساعت 23:30

آخرین اخبار

فیلمهای سینمایی شبکه دو (4 و 5 آذر) روایتی از بانوی آشپز و کسب و کار خانگی‌اش در برنامه "کار خونه" همسفر با «مثبت سندباد» در جام‌ جهانی 2022 قطر دبیر کل بنیاد هابیلیان مهمان برنامه «باران» می‌شود گزارش‌هایی مستقیم از جام‌جهانی قطر در سه برنامه شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو در «جشنواره فیلمهای ورزشی» ویژه‌ برنامه‌های شبکه دو سیما به مناسبت جام جهانی 2022 قطر بررسی تأثیر خودباوری مثبت در ایجاد انگیزه و امید در برنامه «بالان» «ایران ناب» تصویری از ایران مقتدر در شبکه دو سیما دو مجری جدید شبکه دو برای برنامه‌های «صبحانه ایرانی» و «ورزش از نگاه دو» ویژه‌ برنامه «مردم‌ نگار» به مناسبت جام‌ جهانی روی آنتن شبکه دو پخش زنده «ورزش از نگاه دو» با حضور حسن اسماعیل‌پور و علیرضا مسعودی از امشب در شبکه دو پوشش زنده مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی ایذه از شبکه دو سیما مستند سینمایی «دستمال سرخ‌ها» روی آنتن شبکه دو یک نویسنده مهمان برنامه «باران» می‌شود «کار خونه» و بازخوانی سه داستان دیگر از چگونگی ایجاد مشاغل خانگی روایتی مستند از همرزم و همراه دکتر چمران در «برادرم اکبر» مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو: کسانی که می‌گویند تلویزیون مخاطب ندارد یک روز به 162 بیایند («آتش سرد» سند مظلومیت تلویزیون در دوره کروناست) بررسی طرح «حفاظت از اراضی کشاورزی» در برنامه «طبیعت 360 درجه» عوامل سریال «آتش سرد» روی خط 162 فیلمهای سینمایی شبکه دو (26 و 27 آبان) ششمین قسمت «بالان» و بررسی نقش امید در کارآفرینی ویژه‌ برنامه «مردم‌ نگار» به مناسبت حماسه 25 آبان اصفهان روی آنتن شبکه دو مستند «گیان» روی آنتن شبکه دو نگاهی به تأثیر دخالت اطرافیان در زندگی زوجین در برنامه «کام شیرین» مشاهیر کشور افغانستان در مستند «در سرزمین دین و دانش» سریال طنز «جزر و مد» جایگزین «آتش سرد» شد از فرش‌بافی تا گیاهان دارویی و کابینت‌سازی در مجموعه «کار خونه» شهید طهرانی‌ مقدم از خانواده «فاتح» تا «خیبرشکن» در مستند «مردی با آرزوهای بزرگ» پخش سریال «خانه پرتقالی‌ها» از شبکه دو نشست خبری عوامل مجموعه درام دادگاهی شبکه دو برگزار شد: «آقای قاضی»؛ عدالت‌گستری در قاب تلویزیون فیلمهای سینمایی شبکه دو (19 و 20 آبان) نگاهی متفاوت به شهیدِ نخبه حمله تروریستی حرم «شاه‌چراغ» در مستند «فریدالدین» بررسی ابعاد مختلف وحدت و امید در برنامه «بالان» مستند «فصل شکار» روی آنتن شبکه دو بررسی آسیب‌های طلاق در زندگی زوجین در برنامه «کام شیرین» «صبحانه ایرانی» برنامه صبحگاهی شبکه دو شد «ایرانِ آینده» ویژه‌ برنامه شبکه دو سیما به مناسبت هفته ملی نوجوان ناگفته‌های دستیابی ایران به صنعت موشکی در مستند «پاییز 63» چالش‌های بین محسن و سعید به کجا می‌رسد؟ «کام شیرین» از دریچه عشق‌ورزی در خانواده روی آنتن شبکه دو برنامه «گنج» به مناسبت ایام ۱۳ آبان روی آنتن شبکه دو فیلمهای سینمایی شبکه دو (12 و 13 آبان) روایت سه تجربه کارآفرینی موفق در برنامه «کار خونه» پخش «کوی محبت» از سامرا به مناسبت ولادت امام حسن عسکری(ع) بررسی امید در شرایط خاص مثل جنگ در برنامه «بالان» بایدها و نبایدهای احیای دریاچه ارومیه در برنامه «طبیعت ۳۶۰ درجه» رابطه خواب و آرامش در زندگی در برنامه «کام شیرین» بررسی جذابیت در زندگی زناشویی در برنامه «کام شیرین» فیلمهای سینمایی شبکه دو (5 و 6 آبان)

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها